E-Ticaret Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Manken Dahil Düz Fon Fotoğraf Çekimi
800,00 TL.
30 Parça / Ad. Alt - Üst ikili veya Tekli Kıyafet veya Elbise
Web Sitesi ve E-Ticaret Sayfaları Kullanımına Uygun Hazırlanır.
Mankenleri İnceleyin
Manken Dahil Düz Fon Fotoğraf Çekimi
1.350,00 TL.
60 Parça / Ad. Alt - Üst ikili veya Tekli Kıyafet veya Elbise
Web Sitesi ve E-Ticaret Sayfaları Kullanımına Uygun Hazırlanır.
Mankenleri İnceleyin
Manken Dahil Düz Fon Fotoğraf Çekimi
2.000,00 TL.
100 Parça / Ad. Alt - Üst ikili veya Tekli Kıyafet veya Elbise
Web Sitesi ve E-Ticaret Sayfaları Kullanımına Uygun Hazırlanır.
Mankenleri İnceleyin

blank

E-Ticaret Fotoğraf Çekimi Fiyatları Hizmet Bilgilendirmesi

 • Kampanya fiyatlarımız 2020-2021 güncel fiyatlardır.
 • Kampanya fiyatlarımız  manken dahil fiyatlardır.
 • Belirtilen kampanyada çekime katılabilecek mankenleri ve örnek çekimleri, Buradan inceleyebilirsiniz.
 • Belirtilen mankenler dışında seçim yapmanız durumunda, fiyat farkı uygulanabilmektedir.
 • Fiyatlarımıza Kdv. dahil değildir. Kdv %18’dir.
 • Fatura E-Fatura olarak düzenlenmektedir. Kağıt fatura istenmesi durumunda, kargo ücretleri müşteriye aittir.
 • Fiyatlar günlük  hazır giyim için hazırlanmıştır. İç giyim , Abiye , Gelinlik, Takım elbise gibi işlerde fiyat isteyiniz.
 • Stüdyo çekimleri,  manken  dahil fiyatlardır.
 • Hizmet alanları, e-ticaret siteleri, web siteleri ve sosyal medya mecralarını kapsamaktadır.
 • Katalog veya prestij katalog işleriniz için fiyat isteyiniz.
 • İstanbul  içi tekstil  çekimlerinde kendi yerinizde çekim istemeniz durumunda nakliye bedeli eklenmektedir.
 • Çekimi yapılmasını istediğiniz ürünler temiz ve ütülü olarak teslim etmeniz gerekmektedir.
 • Hatalı ürünlerin olup olmadığını kontrol ediniz. 
 • Her ürün veya kıyafet için aksi belirtilmedikçe, 4 açı fotoğraf çekilir
 • Ürünlerin ütüleme işlemini ajansımızın yapması istenilmesi durumunda, ürüne göre 7  tl. Veya 12 tl arasında değişmektedir.
 • Şehir dışından gelen ürün veya kıyafetlerin  ütüleme işleri gerek duyulması durumunda, tarafımızdan ücretsiz yapılmaktadır.
 • Makyöz veya Styling  hizmeti fiyatlarımıza dahil değildir. Dahil edilmesi durumunda ayrıca ücretlendirilir.
 • Çekimi yapılacak ürün veya kıyafetlerin en az  1 iş günü içinde erken teslim edilmesi gerekmektedir.
 • E-ticaret veya web çekimlerinde aksi belirtilmedikçe  dekupe işlemine  gerek yoktur. 
 • Dekupe ( Arka plan temizleme ) istenmesi durumunda, kare başı 7 TL’dir.
 • Ödeme planımız, %50’si Peşin, Kalan Kısmı İş bitiminden sonra  yapılmamaktadır. 
 • Ödeme şeklimiz, Havale / Eft, Banka ve Kredi Kartı ve Nakit. 
İnternet sitesi için fotoğraf çekimi ve Katalog çekimleri hakkında bilgilendirme ve fiyat listesi sayfasıdır.

E-Ticaret  Katalog Çekimi

E-ticaret  sitesi ve benzer satış kanalları, E-ticaret fotoğraf çekimi alanındaözellikle son yıllarda oldukça rağbet gören satış araçlarından birisi haline geldi. Onlarca belki yüzlerce alt kategori ve ürünler olduğu düşünüldüğünde uygun görsellerin belirlenmesinin ne denli önemli olduğu bir kez daha karşımıza çıkar. Sosyal medya fotoğraf çekimi ise başlı başına müstakil bir alan ve kategoridir. Ürün veya firma sayfalarınız olabilir, magazin figürü ya da ünlü olabilirsiniz, satış yapıyor veya farklı bir amaçlar kitlelere ulaşmayı hedefliyorsunuz dur. Özetle uygun metin ve görseller ile hedefi tam 12’den vurmalısınız. Bu noktada ajansımız İstanbul Model Manken Ajansı ;  e-ticaret fotoğraf çekimi fiyatları için en uygun ve düşük maliyetli yol haritasını, siz değerli müşterilerine sunmaktan memnuniyet duyar.  giyim fotoğraf çekimi alanında  en iyi hizmet.

Sosyal Medya İçin Stüdyo Çekimi

Sosyal medyanın bu denli etkin kullanımı, tanıtımlara ve gelirlere elbette olumlu yansıyor ancak tüketimin hızlı oluşu; yeni yeni seri çekimlerin yapılmasını, ürünlerin vakit kaybedilmeden sunulması ihtiyacını da beraberinde getiriyor. İster orta ölçekli bir tekstil atölyesi sahibi ister ihracat devi olun; görsellik-tanıtım-reklam-medya ve sosyal ağlar hayatınızdan çıkmayacak konu başlıklarınız olacak. Elbet bu noktada işinin ehli ajanslarla çalışmak maddi ve manevi menfaatinizedir. Atlamadan belirtelim, İnstagram,  Facebook, Amazon, Trendyol  ve  N11 gibi platformlara uygun kalitede Moda Çekimi, E-ticaret İçin Elbise Çekimi  ve hazır giyim fotoğraf çekimi sunmaktayız. Sosyal Medya İçin,  Stüdyo Çekimi Fiyatları  bütçenize uygun şekilde hazırlanmıştır.  Geniş hizmet yelpazemiz içerisinde, Katalog çekimi manken fiyatları istemeyi de unutmayın.

Web Sitesi Katalog Çekimi

İstanbul Model Manken’in İstanbul fotoğraf stüdyolarında profesyonel araç ve kadromuzla web siteniz veya ürün kataloglarınız için katalog mankeni ile veya mankensiz ürün katalog fotoğrafı çekimi, dış mekân ve iç mekân fotoğraf çekimi hizmetini sunmaya devam etmekteyiz. Giyim firmalarının katalogları için yapılacak çekimlerde günlük kıyafet çekimi, Elbise çekimi ve diğer tüm çekimlerinizi  blankprofesyonel mankenler ile çekimler gerçekleştirildiğinden farklılık arz edebilmektedir. Web Sitesi Katalog Çekimi Fiyatları  Günceldir.

Günlük Kıyafet Çekimi

 
blankGünlük kıyafet çekimi ve moda çekimi iş planlamalarında doğru ışık ve ekipman kullanımıyla detayları imajlara kusursuz yansıtabilmek, renkleri birebir göstererek mesajı kitleye aktarmak son derece önemlidir. Öne çıkarılması planlanan ürünlerle birlikte ilgili modelin profesyonelce konumlandırılması da günlük kıyafet çekimi için büyük önem taşır. Bunun için moda çekimi ile alakalı planlamalarda profesyonel modellerle ve işinin ehli ajanslarla ilerleyebilmek gerekir. İstanbul Model Manken Ajansı kadroları olarak bizler, renk yönetimleri düzenleyerek, doğru aydınlatmayla ürünün fiziksel özelliklerini ön plana çıkartıyor ve siz değerli müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz. Günlük kıyafet çekimi Fiyatları Her iş yerinin bütçesine uygun olarak hazırlanmıştır.

Moda Çekimleri  İçin Ajans

 
Tüm profesyonel fotoğraf çekimlerinde olduğu gibi moda çekimleri için de ayarlar profesyonelce yapılmaz ve kalibrasyonsuz monitör ve ekipmanlarda dijital düzenlemeler sağlanmaya çalışılırsa renkler ne yazık ki doğru aktarılamaz. Tekstil ürünlerinin sorunsuz fotoğraflanması için kumaşın dokusunu, ilgili yapıların örtüşme ve katlanma şeklini en doğru şekilde göstermek ve olabildiğince güzel görünmesini sağlamak için dikkatli bir tasarım ve başarılı aydınlatma şartları gerektirir.blank Özetle tüm çekimlerimizde, renk yönetimleri gerçekleştirerek, net aydınlatmalarla ürünün fiziksel özelliklerini ön plana alıyor ve siz değerli firma sahipleri için uygun maliyetlerle profesyonel çözümler sunuyoruz. Atlamadan belirtelim, çekimlerimiz Mankenli fotoğraf çekimi olacak şekildedir. Yemek ve Gıda Fotoğraf Çekimi, Event ve Hava Fotoğrafçılığı, VİP Otomobil Fotoğraf Çekimi, Takı-Bijuteri-Aksesuar Fotoğraf Çekimi, Organizasyon ve Etkinlik Fotoğraf Çekimi, Mekân Fotoğraf Çekimi, Tekstil  Ürün ve  Katalog Çekimi , Moda Fotoğraf Çekimi, Portre Fotoğrafçılığı, Kurumsal Fotoğraf Çekimleri ve Ürün Fotoğraf Çekimleri gibi alanında en çok aranılan kategorilerde profesyonel çözümler sunmaktayız. Uygun Moda fotoğraf çekimi fiyatları ve Modellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Tekstil Katalog Çekimi

Günümüzde hızla gelişen ve mali yeterliliğe ulaşan tekstil firmaları, artan iç ve dış talebe bağlı olarak çeşitli platformlar, özellikle e-ticaret siteleri üzerinden satış – sunum yapmakta.  Manken Ajansları  arasında önemli bir yere sahip olan tekstil katalog çekimi; hikâye oluşturmakla başlıyor, iç ve dış çekimlerle devam ediyor. Teknolojinin hayatımızın her alanına girdiği günümüzde su altı fotoğraflama sistemlerinden tutun da havadan fotoğraflamaya ve 360 derece çekimlere kadar onlarca eğlenceli alt kategori mevcut.Tekstil çekimleri için fiyat almadan önce çalışacağınız ajans yahut kişilerin yeterliliğini detaylı olarak sorgulamalı, sorularınıza tatmin edici cevaplar alabilmelisiniz. Fotoğrafçının öz geçmişi, referansları, kullanacağı ekipman son derece önemli. Üzerinde ilerlenecek hikâye ne olacak, model ya da obje ile iç mi yoksa dış mekânda mı çalışılacak, kompozisyon ve makyaj konularında destek olunacak mı gibi bir iki basit soruya cevaplar arayabiliriz.Ajansımız İstanbul Model Manken, tüm iç ve dış çekimleriniz dahil olmak üzere tekstil ürün çekiminin tüm aşamalarında uygun fiyatlarla sizlere yardımcı olacaktır. Siz de takdir edersiniz ki tekstil ve aksesuarlar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu yüzden rakipler arasından sıyrılabilmek, ön plana çıkabilmek için donanımlı, profesyonel ve vizyonu olan bir ekiple ilerlemek gerekir. Tekstil katalog çekimi fiyatları Siz değerli müşterilerimizin bilgisine sunulmuştur.

İnternet Çekimleri ve Manken Temini

Katalog çekimleri, kadın veya erkek manken gerektiriyorsa iş akışı elbette farklılaşıyor. Mankenin yerli veya yabancı oluşu, iç-dış mekân çekimlerinin gerekip gerekmeyeceği, gün sayısı, makyaj ve kuaför gereksinimleri gibi kalemler fiyatlara etki edebiliyor.  blankİnternet  çekimi için manken fiyatları konusunda sizlere piyasadaki en uygun tekliflerle geleceğimizden emin olabilirsiniz.

 Stüdyo Çekimi Fiyatları, Günlük Kıyafet Çekimi, Tekstil Katalog Çekimi, Moda Çekimi, Kadın Elbise Çekimi

E-Ticaret Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Açıklama Adet Fiyat
Manken Dahil  Hazır Giyim Fotoğraf Çekimi 30 Parça / Ad. Alt – Üst ikili veya Tekli Kıyafet veya Elbise 800,00 TL.
Manken Dahil  Hazır Giyim Fotoğraf Çekimi 60 Parça / Ad. Alt – Üst ikili veya Tekli Kıyafet veya Elbise 1.350,00 TL.
Manken Dahil  Hazır Giyim Fotoğraf Çekimi 100 Parça / Ad. Alt – Üst ikili veya Tekli Kıyafet veya Elbise 2.000,00 TL.
Mankensiz Askıda Fotoğraf Çekimi 1 Adet ( Min. 10 Adet için Geçerli ) 25,00 TL.

Mankenli Elbise Çekimi FiyatlarıElbise Fotoğraf Çekimi FiyatlarıHazır Giyim Fotoğraf Çekimi FiyatlarıGiyim fotoğraf çekimi, Stüdyo Fotoğraf çekimi Fiyatları, Kadın Giyim Fotoğraf Çekimi fiyatları, Erkek Giyim Fotoğraf Çekimi fiyatları

 

 

Çalışma Alanlarımız

 • Ürün İmaj Kataloğu ve Tasarımı
 • Lookbook çekimler
 • Web Sitesi Mankenli Ürün Çekimi
 • Katalog Çekimleri
 • Parça Başı Ürün Çekimleri
 • Sosyal Medya Takibi Çekimleri

 • Profesyonel Styling Hizmeti
 • Dış Mekan Katalog Çekimi 
 • Defile ve Expozisyon Organizasyonları
 • Defile ve Expozisyon Kareografisi
 • Fuar Organizasyonları
 • Tanzim Teşhir

 • Top Model Temini
 • Mekan Temini
 • Manken ve Fotomodel Temini
 • Web Sitesi Çekimi İçin Manken Temini
 • Prova Mankeni Temini
 • Çocuk Manken ve Fotomodel Temin

 • Sunucu Temini
 • Bale ve Dans Grubu Temini
 • Reklam ve Klip ve Sinema ve Dizi ve Tanıtım Filmi Oyuncu Temini
 • Profesyonel ve Amatör Sanatçı Temini
 • Fuar – Reyon – Host – Hostes Temini
 • Tercüman ve Rehber Temini
Sohbete başla