El Modelliği – El Mankeni

Profil-Dokun

Kimler El Mankeni Olabilir ?

 

El Modelliği

Moda, reklam ve diğer profesyonel çözümler için sıklıkla aranan el mankeni, yüz ve ayak mankenliği gibi “part modelliği”kavramının aranan unsurlarıdır. Lekesiz ve pürüzsüz bir cilt, şekilli tırnaklar, uzun – düzgün parmaklar ve bakımlı eller bu işin olmazsa olmazı.. Mesleğin Dünyaca tanınan ismi Ellen Sirot ve benzerleri; bırakın bulaşık çamaşırı, çantalarını dahi kendileri açmaz; sahilde güneşlenirken dahi beyaz eldivenler ve yardımcılar kullanır. Malum güneş lekesi ve benzeri olumsuzlukların yaşanmaması gerekiyor. Ellerinin hazine olduğunun farkındalar. Bazı ülkelerde el modelliği yarışmaları dahi yapılmakta.

Ülkemizde el mankenliği eğitimi almak için cast ajanslarına başvurarak kayıt yaptırmanız gerekiyor. İstanbul Model Manken; ister profesyonel çözümler arayın isterseniz kariyerinizi el mankeni olarak geliştirmek isteyin – tüm bilgi ve donanımıyla sizlere yardımcı olacaktır. Kayıt öncesinde farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarınızın yanınızda bulunması bu işi ne kadar istediğinizi göstermesi açısından önemlidir.

 

El Mankeni Olma Şartları Nelerdir ?

Stok fotoğrafçılarından kozmetik firmalarına kadar bir çok farklı alanda iş imkanı bulabilirsiniz. Unutmadan belirtmemiz gereken bir durum daha var. Söz konusu katalog çekimleri uzun sürebildiği için bu tip durumları kaldırabilecek uyumlu bir kişiliğe sahip olmalısınız. Özetle gerekli olan “Mükemmel eller ve bol miktarda sabır…” Neticede ellerinizle değil sizinle çalışacaklar. Bu konuda göstereceğiniz performans ileriki dönemlerde sıkça aranmanızı olumlu yönde etkiler. El fotojenikliği için ajansınızın sizden istediği farklı cilt bakım metot ve ürünlerini uygulayabilirsiniz.

 

El Mankenleri Ne Kadar Kazanır ?

Bazı sanatçılar el modelleri ile çalışmak ister. Mankenleri çeşitli ortamlarda farklı boyalarla vurgulamak isteyebilir. Bu gibi durumları iş öncesinde iyi etüt etmek sağlığınız açısından önemlidir. Alerjik bir durum yaşanmaması adına çeşitli testler yaptırmanız korunma açısından isabetli bir yoldur. Guido Daniele “el artistliği” kavramını zihinlere kazıyan konusunda önemli isimlerden. Bu mesleğin sadece kadınlara yönelik bir alan olduğuna inanıyorsanız yanıldınız! İri yarı bir el; inşaat işçisi, beyaz yaka erkek alternatifleri arayan çok fazla cast ajansı mevcut. Eğitiminize ve ellerinize güveniyorsanız sizi en kısa zamanda İstanbul Model Manken’e bekliyoruz. Bu bakir sektörde yurt dışı kalifiye elemanlar günde 1.200 dolara kadar kazanç elde edebiliyor. Firmamız İstanbul Model Manken bu konuda seçilmiş modellerle çalışmaktadır. Firmanız için en ideal el mankenini sizlere sunacaktır. Bu hizmetimizden yararlanmak için en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz. El Mankeni hizmetri için bizimle iletişime geçiniz Size en uygun modelleri sunabilmemiz için Kataloğumuzu gönderelim firmanıza uygun çözümler için hizmetimizden yararlanın.

 

El Mankeni hizmetri için bizimle iletişime geçiniz Size en uygun modelleri sunabilmemiz için Kataloğumuzu gönderelim firmanıza uygun çözümler için hizmetimizden yararlanın.

Çalışma Şekillerimiz

  • Mücevher için El Mankeni 
  • Takı Aksesuarları
  • Lookbook çekimler
  • E-Ticaret Çekimler
  • Kozmetik Ürünleri
  • Teknolojik Aletler
  • Mutfak Aletleri
  •  Moda
  • Katalog Çekimleri

Sadece birkaç işlemden sonra, profesyonel deneyimimiz ile tanışın.

Müşteri Yetkilisi, 0542 509 32 34

Projelerden Bazıları

Türkiye’nin  En Güçlü Mücevher ve Kozmetik Firmalarının, El Manken Hizmetini, Ajansımız Tarafından Sağlandığını Biliyor muydunuz ?