Kalite Politikamız

İstanbul Model Manken kadrosu olarak, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerimizde memnuniyetini sağlamaya odaklanıyoruz. Çevre dostu, uygun fiyatlı ve kaliteli materyaller ile zamanında hizmet vererek sağlanan müşteri güveni ve memnuniyeti, vazgeçilmeyecek politikamızdır.

Kaliteli sonuçların başarılı bir ekip çalışması ile alınabileceği bilinci ile çalışma arkadaşlarımızla ilgili geliştirme faaliyetlerine etkin bir biçimde devam etmekteyiz. Çevre, sağlık ve emniyet kurallarından taviz vermeden yapılan işlerde en iyisini sunmak; bu düşünceyi bir firma kültürü olarak benimseyip, sürekli bilgili, yeni teknolojileri arayan, istihdam ve üretim yapan bir firma olmak diğer başlıca hedefimizdir.

İnsan ve kalite odaklı çalışma bilincini edinmek, ülke kaynaklarını en az fire ile değerlendirerek milli servet kaybını ve bilinçsizce tüketimi gidermek; sahadaki ekiplerimizin güvende, emniyetli bir şekilde çalışmasını firma politikası olarak kabul ederek, iş emniyetini sağlayacak ileri teknoloji ve yöntemleri uygulamak ve bu sayede iş kazalarını önlemek, beklentiler doğrultusunda hatasız hizmetler sunmak, sürekli eğitim programları düzenleyerek motivasyonu arttırmak ise başlıca kalite politikamızdır.

İstanbul Model Manken olarak yurtiçi ve yurtdışı pazarların talebi olan tesisleşme, kalifiye ara eleman beklentisi gibi konularda da kendimize güveniyoruz. Amacımız müşterilerimizin her alandaki taleplerine yüzde yüz cevap verebilmek, şirketimizin alanındaki rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir. Zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilecek işler bizler için son derece önemlidir. Siz değerli müşterilerimizin istek ve önerilerine önem vererek kalıcı işler başarmak takım ruhuna sahip çalışanlarımız için ana motivasyonu oluşturur. İlk günkü heyecanımızla; her zaman en hesaplı ve kalitelisini üretiyoruz. Bütçenize uygun projeler hazırlayıp sonuçlar almaktayız. Bugün olduğu gibi gelecekte de, yerli ve yabancı firma sahiplerinin beklentilerini, bize olan güven ve destekleri ile karşılayacağız bundan hiç şüpheniz olmasın!