Hakkımızda

2008 yılında kurulan firmamız İstanbul Model Manken, reklamcılık alanındaki tüm teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek atılımlarını her alanda sürdürmüş; iç ve dış pazardaki yatırımlarıyla, oluşturduğu geniş portföyüyle dışa bağımlı olmadan – taleplerinizi kendi bünyesinde karşılayacak duruma gelmiştir. Olaylara geniş bir açıdan bakabilmek, müşteri memnuniyetini ve hizmet kabulünü en üst düzeye çıkarmak, hızla gelişen müşteri odaklı lider bir firma olmak şirket olarak ana misyonumuzdur. Ticaret hayatına atıldığımızda az sayıda olan müşteri sayımız şimdilerde her kesimden geniş bir portföye ulaştı. Kurulum sürecini tamamlamış İstanbul Model Manken, genç ve dinamik ekibiyle çalışmalarına ilk günkü motivasyonuyla devam etmektedir. Bizler; profesyonel ekip çalışmasına inanır; dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlarız. Etik kurallara göz ardı etmeden hareket ederiz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için maksimum çabayı ve motivasyonu sergileriz. Unutmadan belirtelim, kısa sürede kurduğu güçlü müşteri ağı ile şirketimiz, matbaa ve basılı malzemeler konusunda da alanında uzmanlığını kanıtlamıştır.

Her zaman; “Önce Güven ve Müşteri Memnuniyeti” diyen İstanbul Model Manken, prensipli çalışmalarını güçlü ve işinin ehli elemanlarına borçludur. Grafik tasarım, baskı, internet ve outdoor tanıtımlarından profesyonel fotoğrafçılık hizmetlerine, cast ve matbaacılık çözümlerinden mankenlik uygulamalarına kadar geniş bir yelpazede sizlere hizmet sunmaktayız. Katalog, ürün, el ve yüz çekimleri sunduğumuz yüzlerce hizmetten sadece bir kaç örnektir. Kurumsal kimlik ve prodüksiyon çalışmaları, iOS ve Android platformlarına yönelik yeni Dünya teknolojileri – yazılımları yine ekiplerimiz tarafından tasarlanabilmekte.

Dinamizmini işlerinde aldığı sonuçlardan da görebileceğiniz İstanbul Model Manken, eğitimli ve genç isimlerin oluşturduğu İstanbul merkezli bir firma olsa da çalışma sahası tüm Dünya’dır. Doğru projeleri oluşturarak markanıza güç vermek, hayatınıza yeni detaylar katabilmek için sizleri de ofisimize bekliyoruz.