Mankenli Ürün Çekimi

Mankenli Stüdyo Çekimi
1.750,00 TL
25-30 Parça Ürün veya Kıyafet
B Grubu Manken + Photoshop Web Sitesi, E Ticaret ve Sosyal Medya Sayfaları Kullanımına Uygun Hazırlanır.
Mankenli Stüdyo Çekimi
2.500,00 TL
50-60 Parça Ürün veya Kıyafet
B Grubu Manken + Photoshop Web Sitesi, E Ticaret ve Sosyal Medya Sayfaları Kullanımına Uygun Hazırlanır.
Mankenli Stüdyo Çekimi
3.500,00 TL
100-110 Parça Ürün veya Kıyafet
B Grubu Manken + Photoshop Web Sitesi, E Ticaret ve Sosyal Medya Sayfaları Kullanımına Uygun Hazırlanır.

Rekabetin giderek arttığı Dünya’da İstanbul Model Mankenajansı olarak; firmanızı öne çıkaracak, e-ticaret platformunuza kalite katacak elit çözümler sunmaktayız. Ürün Çekimi konusunda Profesyonel ekibimizle  sitenizde veya ürün kataloglarınızda kullanılmak üzere profesyonel “ürün görseli” hizmeti veriyoruz. Müşterinizde “kalitesiz” düşüncesi uyandırabilecek amatör fotoğraflar nispeten düşük bedellerle temin edilebilir ancak kurumsal kimliğinizden çok şey götürür. Markanıza artı değer katmak için bu kadar çabaladığınız düşünüldüğünde sizler de en iyisiyle çalışmayı hak ediyorsunuz.

Özellikle çekimi oldukça zor olan ve deneyim isteyen altın, gümüş, titanyum gibi değerli madenlerin fotoğraflanması; benzer aksesuar çekimi, Stüdyo çekimi, gıda ürünleri çekimleri gibi her biri ayrı deneyim ve çalışma koşulları isteyen alanlarda hizmet veriyoruz. Firmamıza Ürün Çekimi için gelirseniz kalitemizi fark etmeniz adına fırsat yakalayabilirsiniz.

360 derece fotoğraf çekimi, mankenli ya da mankensiz iç veya dış mekan çekimleri gibi bir çok farklı hizmet alternatifimiz mevcuttur. Ürünleriniz için belirlediğiniz ışık ve ortam koşullarında çalışabileceğimiz gibi alanında uzman moda editörlerimizin yorumlarından da faydalanabilirsiniz.

Sanal mağazalarda müşteriler ürünlerini en detaylı şekilde görmek ister. Günümüzde artan erişim hızına bağlı olarak 360° ürün fotoğraflamak ve bunları mobil cihazlar da dahil paylaşmak mümkün oluyor. Fiyat, taksitlendirme, ulaşım hızı gibi etkenler alışveriş tercihlerimizi belirlese de kaliteli görseller seçimi etkileyen ana unsurdur. Web sitelerini “son ambalaj” olarak değerlendirmek mümkün.

GoProHD3 hava görüntüleme sistemini bünyesinde barındıran İstanbul Model Manken, endüstriyel fotoğraflamada bir adım öne çıkmakta. Tüm çekimlerimiz geniş bir lens portföyü ve tecrübeli ekibimiz himayesinde gerçekleştirilmektedir. Yansıma yaratabilecek; takı, altın, elektronik eşya gibi materyallerde doğallığı bozmadan kusursuz görüntüler elde edebilmekteyiz. Hızlı, ekonomik ve kaliteli sonuçları bir arada bulmanız artık zor değil. Mankenli Ürün çekimi sonrasında dekupeli – dekupesiz veya re-touch opsiyonlu fiyat tercihleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz binlerce ürün çekimi, sonuçlarından memnun yüzlerce firma müşterimiz, kalite için detaylara ne kadar özen gösterdiğimizin kanıtıdır. Uzman fotoğrafçı kadromuzun hizmetlerinden mahrum kalmayacağınızı ümit ediyoruz. Detaylı katalog sayfamızdan model – manken tercihlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

2 yorum

Bir cevap yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?

Scroll Up