Tüyap Fuar Hostesi

no images were found

 

Tüyap Fuar Hostesi | Cnr Expo Fuar Hostesi| Fuar Hostesi Ajansı | Stand Hostesi | Fuar Mankeni | Yabancı Mankenler | Görsel Mankenler İletişim; 0 5425093234.

Tüyap Fuar hostesi : Uluslararası ve yerel kapsamda planlanan fuarlarımıza ilgi her geçen gün artmakta. Neredeyse tüm sektörlerde onlarca fuarın düzenlendiği Türkiye’de fuar hosteslerine olan ilgi de sürekliliğini korumakta. Fuar standında bilgi veya belge paylaşan, düzeni takip ederek takipçileri karşılayıp yönlendiren hosteslerin dil bilmesi de kendilerine büyük avantajlar sağlamakta. Dışarıdan kolay bir meslek gibi gözüken hosteslik, sürekli olarak ayakta kalınması ve güler yüzlü olunmasını gerektiren bir meslek olduğu için yorucu olabilmekte. Ancak yeni yeni kişilerle tanışma ve işin niteliğe göre dolgun ücret şartları dolayısıyla şimdilerde birçok kişi özellikle gençler tarafından tercih edilmekte. Bu sebeple, fuar hostesi başvuru yapanların sayısı da gün gün artış göstermekte. Bizler İstanbul Model Manken ajansı  olarak siz değerli müşterilerimize gösterdiğimiz ilgiyi çalışanlarımızın gelişimi için de gösteriyoruz.

Etkinliğin yapılacağı fuar merkezindeki alanlarda konuklarını karşılayan fuar hostesleri, misafir ikramlarında bulunmak ve varsa sorularını cevaplamak gibi farklı işleri de üstlenebilmekte. Üstelik deneyimli fuar hostesleri, yalnızca fuarlarda görev yapmayabilir. Kongre veya seminer gibi toplantıların yanı sıra ilgili diğer tüm işlerde de gelenleri ağırlamak için iş başına geçebilir. Eğer müşterilerin isim, e-posta ve GSM bilgilerinin kayıt altına alınması gerekliyse, bu işlemleri de fuar hostesleri kolaylıkla üstlenir.  Fuar Hostesleri nerelerde görev alır diyecek olursak,  başlıca yerler Tüyap Fuar Merkezi , Cnr Expo Fuar Merkezi, İstanbul Fuar Merkezi ( İFM ) , Haliç Kongre Merkezi, İstanbul Kongre Merkezi , İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ve birçok otellerin toplantı Salonlarında görev almaktadır. Tüyap Fuar Hostes Ajansı  olarak size deneyimli çalışma arkadaşları sağlayacağımızı gözardı etmemenizde fayda var. Tüm bunlara ilave olarak, hizmet sunulan firmanın kurumsal yapısına uygun olarak kostümler seçilebilmekte. Çoğu şirket standart olarak siyah ve beyaz renkli kombinasyonun kullanıldığı giysileri tercih etse de bazı kuruluşlar farklı kıyafet talebinde bulunabilmekte.

Fuar hostesi olabilmek için giyim ve kuşamına özen gösteren; bakımlı temiz ve konuklarla iletişimi güçlü bir yapıya sahip olmanız yeterli. Üniversite veya yüksekokul mezunu olmanız ve yabancı dil bilginizin olması, sizin diğer fuar hostesleri arasından sıyrılmanıza yardımcı olacaktır. Günümüzde fuarlarda görev alan hosteslerin eğitim durumu incelendiğinde, büyük kısmının halen öğrenim hayatını sürdürdüğü izlenebilir. Üniversite eğitimi esnasında ek gelir elde edebilmek için fuar hostesliği yapan öğrencilerin ülkemizdeki sayısı azımsanmayacak kadar fazladır.

Fuar hostesi talebi olan firmalar için sınırsız alternatife sahip İstanbul Model Manken ajansı, tüm tecrübesi ve planlaması ile siz değerli müşterilerini beklemektedir.