Tekstil Çekimi

Günümüzde tekstil firmaları, artan talebe bağlı olarak web siteleri üzerinden tanıtım yapmakta veya buna paralel e-satış platformları oluşturmakta. Hayalgücü ile gelişen Dünya’da; su altı görüntülemelerden, hava takip sistemlerinin kullanılmasına, 360 derece çekimlere kadar bir çok farklı alanda sonuç almak mümkün. Modelleri iç veya dış mekan tercihi sonrası fotoğraflamak artık eskisi kadar dikkat çekmiyor. Tabi atlamadan belirtelim bu da etkili ve klasik bir yöntem. Tekstil katalog çekimi kavramı artık fotoğraf sanatının altı çizilmesi gereken bir kolu haline geldi. Kullanılacak ekipman, fotoğrafçıların öz geçmişi, ajans deneyimi ve ne kadar kurumsal oldukları gibi belirleyici faktörler bulunsa da esas olarak firma tarafından “kalite” aranıyor. Özetle bir hikaye oluşturmak, ürünü öne çıkarmak ve mankeni de atlamamak olarak kabaca özetlenebilir durum.

Tekstil çekimi öncesi Kompozisyon belirlenmesi, yardımcı öğelerin kullanılması, modelleme, makyaj ve konusunda uzman bir ekip hem işin kısa sürede tamamlanmasını sağlar hem de uygun maliyetli çözümler sunar.. Firmamız İstanbul Model Manken; el ilanı ve afiş sadeliğindeki taleplerinizden daha büyük ölçekli işlerinize kadar tüm tercihlerinizde aynı hassasiyeti gösterir. Tekstil alanında çalışan şirketlere tanıtım ve reklam amaçlı ürün ve katalog çekimleri konusunda 7/24 destek sunuyoruz.

Atlamadan belirtelim günümüzde pek üzerinde durulmasa datesettür çekimleri de büyük önem taşıyor tesettürçekimlerinizde profesyonel destek İstanbul Model Manken’ de. Tüketicinin satın almak istediği ürünü daha detaylı görmesine olanak veren 360 derece çekim tekniği yine İstanbul Model Manken tarafından kullanılmaktadır. Tüm ürünlerinizi, bay bayan modeller üzerinde; fotoğraf stüdyomuzda, üst düzey teknik altyapı desteği ile gerçekleştirmekteyiz. İç veya dış ortam çekimlerinde kusursuz sonuçlar alabiliyoruz. Web sitemizde bulunan Manken model sayfamızdan çalışmalarınıza uygun modeli seçip çekim aşamasına geçebiliriz. Nihai sonuçları katalog baskılarında, web portallerinizde, afişlerde, sokak veya televizyon mecralarında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Tüm tekstil ürünleriniz rakiplerinizden bir adım önde olsun istiyorsanız sizi İstanbul Model Manken’de konuğumuz olmaya davet ediyoruz. Fiyatlar; ürünün taşınabilirliği, boyutu ve uygulanan çekim tekniklerine göre farklılık gösterebilir. Adet, gün, popüler model ve mekan seçimi gibi ara faktörler de bulunmaktadır. Tekstil çekimi ve Diğer işleriniz için; Bütçenize uygun çözümleri ve fiyat tekliflerini sizlere sunabilmemiz için bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.