Stand Hostesi Fiyatları

Fuar stand hostesi ve fuar hostu olarak iş bulmak isteyen adaylarda evvela iyi fiziksel özellikler istenmektedir. Stand hostesleri reklam ve tanıtım gibi işleri yerine getirebildikleri için öncelikle bakımlı ve iyi görünmelidirler. Her daim dış görünüşe özen gösteren bay bayan adaylar bu açıdan her zaman önceliğe sahiptir. Hostes olarak kariyer hedefleyen isteyenlerin bu yönden en büyük artısı fiziksel özelliklerin dikkat çekici derecede iyi olmasıdır. İlgili firmalar host ya da hostes tercih ederken genellikle iyi fiziksel özelliklere sahip, güler yüzlü ve bakımlı kişileri aramaktadır. Ayrıca stand host ve hostesleri çok sayıda farklı firmanın tanıtımını yapabildiği için belirli bir kültür seviyesinde olma ve en az lise mezuniyeti derecesi gibi nitelikler de aranmakta. Yabancı dil bilmek özellik Rusça bilmek de avantaj sağlamaktadır.

Stand hostesi ve stand hostu olarak görev yapmanın hem avantajları hem de zorlukları bulunur. Fuar stand hostesi olarak çalışmanın artıları bu ve benzer vazifelerin her gün yapılması zorunluluğunun bulunmaması, zaman avantajıdır. Yani sadece seminer, konser, toplantı, fuar, etkinlik, gösteri, açılış ve benzeri faaliyetlerin olduğu zaman aralıklarında yarı-zamanlı görev almak bir açıdan oldukça avantajlıdır. Bunula beraber bir ajansla fuar stand hostesi ya da fuar stand hostu olarak çalışmaya başlamak için anlaşma yapıldığında bu iş avantajınız hâline dönüşebilir. Fakat sözleşme imzalarsanız ajansın sizin için bulacağı tüm işleri kabul etmek zorunda kalabilirsiniz ki bu iş o zaman sizin için pek de eğlenceli bir hal almaz.

Konusunda yetkin ajanslarla çalışmak hem firmalar hem de hostesler için oldukça kritik öneme sahiptir. Firmamız İstanbul Model manken, uygun stand hostesi fiyatları sunar, referansları ile aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilecek yeterliliktedir.

Bir cevap yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.

Scroll Up