Organizasyon Hizmetleri

Şirketlerin, firma ya da şahısların önceden belirlenmiş bir hedef için gerçekleştirdikleri etkinliklere organizasyondenmektedir. Bahsettiğimiz bu yapı, bir markanın veya ürününün tanıtımı için planlanabileceği gibi; düğün gibi eğlence amaçlı etkinliklerin hazırlanması için de olabilir. Organizasyonun profesyonel bir çizgide ilerleyebilmesi için öncelikle; hedef kitle ve beklentileri belirlenir, palyaço, dansçı, host ve hostes, kameraman ve fotoğrafçı gibi alt görevli kadroları oluşturulur, ulaşım ve parking hizmetleri için gerekli kişiler bulunur, davetliler davetiyeler vasıtasıyla haberdar edilir, basın duyuruları hazırlanarak gönderilir, toplantı yemekli ve içkiliyse sunum için yardım alınır ve ağırlama – oturma düzeni belirlenir. Konsepte – hedef kitleye – amaca uygun müzik şarttır! Ödül töreni gibi ekstra bir aktivite yapılacaksa bunun için farklı bir program gerekir. Tüm bu adımlar karmaşık gibi gözükse de sade bir yol haritasıyla rahatça aşılabilir.

Bireysel, kurumsal ve diğer başlığı altında toparlanabilecek organizasyon kavramı genelde üçe ayrılır. Bireysel organizasyonlar “Düğün planlayıcısı” sadeliğinden yüksek katılımlı tanıtım toplantılarına kadar farklı alanları kapsar;Defile, Parti, Yat Partileri, Oryantal, Dansöz, Ateş Dansı, Ünlü Sanatçılar ve daha bir çok aktivite “bireysel” alanında değerlendirilebilir. Kurumsal organizasyonlar’da ise etkinlik yönetimini iyi bilen ekiplerle çalışmak şarttır! Eğitimli ve yenilikçi kadrolara sahip firmamız İstanbul Model Manken; davetiyelerin oluşturulma aşamasından –organizasyonun son anına kadar sizlerin yanında olur. Video ve fotoğraf hizmetleri, ekipman kiralama ve her türlü VIP hizmet arayışınız için hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Mezuniyet baloları, doğum günleri gibi özel günleriniz için de hizmetler sunan şirketimiz;, her türlü filoorganizasyonları, transfer hizmetleri, hostesli – şoförlü hizmetler gibi geniş bir yelpazede tercih şansınızı genişletmektedir. yemekli bir organizasyon veya animasyonlu eğlence – İstanbul Model Manken ’in deneyimli kadroları sizler için hazır olacaktır.

Unutmadan belirtelim; tanıtım ve organizasyonları renklendirmek için son yıllarda sıkça rağbet gören; dans grupları, DJ (Disc Jockey), ünlü sanatçı seçimi, yat ve deniz tanıtımları gibi farklı tercihleriniz için de siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

  • Bazı Organizasyon Hizmetlerimiz
  • Defile
  • Parti
  • Yat organizasyonları
  • Oryantal Dansöz – Yılan – GoGo – Modern Dans – Yılan ve Diğerleri
  • Ünlü Sanatçılar
  • Dj (dısc Jockey)
  • Hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçin. Detaylı bilgileri öğrenmek ve fiyat almak için arayın veya mail atın.

Ayrıntılar için iletişim kısmında bize ulaşabilir veya mail atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.