İstanbul Model Manken olarak bizler; günümüzün önemli teknolojik adımlarından biri sayılan dijital medya yayıncılığı konusunda da önemli yol kat ettik! Sosyal Medya, Web Programlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) E-Ticaret, Dijital Pazarlama, Medya Planlama gibi farklı interaktif alanlarda siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor; Facebook Uygulamaları, Marka Oluşturma – Reklam Stratejileri Belirleme konularındaki önerilerimizle marka değerinizi yükseltiyoruz. Atlamadan belirtelim, Dijital Dünya popülerliğini arttırsa da görsel reklamların, matbaa işlerinin etkinliği yadsınamaz. Logo, Kartvizit, Broşür, Katalog, Billboard, Afiş, Poster, Dergi reklamcılığı, Süreli Yayın ve El İlanı tasarımlarıyla farklılık arayan firma sahiplerine ekonomik alternatifler yaratıyoruz. İstanbul Model Manken olarak bünyemizde; yaratıcı fikir ekipleri, görsel grafik animasyon kadrosu, strateji ve medya planlama uzmanları bulunmaktadır. HD görsel çözümler, video çekimleri, cast ve manken hizmetleri yine firmamız tarafından sunulmakta.

Mekan ve Ürün Fotoğrafçılığı, Kurumsal Videolar, Tanıtım Filmleri, TV’lar için Bant Reklamlar, Sosyal Medya için İçerik Yaratma, Kampanya Takip Analiz ve Raporlama, Etkinlik Yönetimi Toplantıları, İnternet Reklamcılığı, Mobil Animasyon Uygulamalar, Grafik Tasarım, 3D Modelleme, Araç Giydirme gibi Dış Reklam Çözümleri özetle uygun fiyatla aradığınız tüm reklam talepleriniz için yanınızdayız!

Bir reklam ajansı olarak ne denli yaratıcı olursanız olun, çözüme tek başına ulaşamayacığını bilmelisiniz. Tanıtım etkinliklerinin takım oyunu anlayışıyla sürdürülmesi İstanbul Model Manken olarak ana ilkelerimizden biridir. Müşteri odaklılık, hız, estetik ve yaratıcılık yine vaz geçemeyeceğimiz diğer artılarımızdır. Reklamvereni ve tüketiciyi anlamayı keşfeden firmamız, hedeflerin toplantı masalarında değil tüketicilerin zihinlerine ulaşılarak gerçekleştirildiğinin farkındadır. Gelişen teknolojilere, sosyal medya dinamiklerine ve trendlere hakim olmak istiyorsanız doğru ajanslarla çalışmanız şarttır! Markanız için en doğru tanıtım mecralarını belirler ve en doğru pazarlama kurgularıyla geniş kitlelere ulaşırız.