Manken Model Çekimi

Manken Model Çekimi, ya da detaya inersek “portre fotoğrafçılığı” olarak adlandırılabilecek süreç; mobilyadan tekstile, giyim ve aksesuardan web sitesi içeriklendirmesine kadar geniş bir alanı kapsamaktadır. Özellikle e-ticaret platformlarındaki rekabetle paralel gelişen durum, büyük ticari savaşların yaşandığı, güncelliğin de kritik önemde olduğu bir hal aldı. Çağa ayak uydurmak isteyen küçük ölçekli şirketler dahi; “bir web sitesi kuralım..” düşüncesini “bir e-satış kanalı nasıl kurarız?” planlarıyla bir yürütüyor. Hal böyle olunca;fotomodel çekimi, ürün çekimi, Moda Çekimi ya da bir web sitesi için manken – mobilya çekimi gibi teknik kavramlar, hem içiçe hem de altı çizilmesi gereken ayrı noktalar olarak karşımıza çıkıyor.

Model fotoğrafçılığı; ister bir lansman için olsun, ister kısa film ya da özel tasarım albümler için, plan ve proje aşamasından çekim sürecinin tamamlanmasına kadar olan zaman diliminde üzerinde hassasiyetle durumlası gereken bir konu!

Kurumsal kimlik ve imaj kaygısı taşıyan yeni firmaların sektörde deneyimli ajanslarla çalışması şart. Genelde büyük şirketler, ürünlerini popüler mankenler ile öne çıkarmak ister. Katalog ve cast planları işin ilk adımlarında dikkatle gözden geçirilmeli. Her yaştan tecrübeli modelleri bünyesinde barındıranİstanbul Model Manken Ajansı, çalışmalarında azami önemi siz değerli firma sahiplerine sunmakta.

Konusunda uzman profesyonellerimiz; modeli yönlendirme, kıyafeti ya da ürünü öne çıkarma, iç ve dış alan çekim deneyimlerine sahip yetkin kişilerdir. Durum gayet basit gibi gözükse de kısa sürede hızlı sonuç almak hem firma yönetimi hem de teknik ekip için hayati önem taşır.

Moda çekimlerinde hikayeyi oluşturmak, yardımcı panolar üzerinden styling uygulamalar geliştirmek ve güncel trendlerden ilham almak mühimdir. Pre-prodüksiyon, teknik enstrümanların belirlenmesi, konsept oluşturma, model ve mekanın seçimi yetkin moda editörlerimiz eşliğinde gerçekleşir. Etkili fotoğrafın yakalanması kadar stüdyo ortamında düzeltilmesi de önemlidir. Fotomodel Çekimi ve diğer çekimlerde de iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz.

Manken Model Çekimi için 7/24 destek sunan İstanbul Model Manken Ajansı, siz değerli müşterilerine uygun kaliteyi uygun fiyatta sunuyor. Katalog sayfamızdan model seçimi yapabilir bizlere e-posta ya da diğer iletişim kanallarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.