Kurumsal Tanıtım Film Çekimleri

Kurumsal tanıtım film çekimleri; seslendirmeden kurguya ve süreye, çekim mekanına, olası oyuncu seçimlerine kadar farklı değişkenlerin etkisi altında olduğu için, “size son budur” şeklinde; kurumsallıktan uzak merdivenaltı tekliflerle fiyatlandırılamayacak ölçüde ciddi bir iştir. İstanbul Model Manken olarak standart bir mali tablo sunamasak da, profesyonel ekiplerimizin desteği ile bütçe planlarınıza sadık kalınmaktadır. İş akışında ayrılan bütçenin belirlenmesi tam bu noktada kritik öneme sahiptir. Şaryo, jimmy jib – kamera slider – ışık – oyuncu – uygun lensler – hava desteği ve steadycam kullanımı gibi önemli teknik detaylar mesai başlangıcında tespit edilemezse, prodüksiyon firmasını ve şirketi zor durumda bırakabilecek durumlar yaşanabilir. Unutmadan belirtelim,tanıtım filmi fiyatı tamamen filminize ayırdığınız bütçenize göre değişmektedir. Profesyonel ekipleri bünyesinde barındıranİstanbul Model Manken olarak bütçeye göre en iyiprodüksiyon çalışmasını sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Orta ölçekli bir firmanın iç mekan çekimi ile fabrika veya eğitim kurumu gibi geniş alanlara sahip firmalar için kullanılabilecek;kamera, objektif, ışık kw miktarı, jimmy jib, figurasyon şartları bir değildir ve değişiklik gösterebilir. Senaristlerle çalışılacak ise farklı fiyat, özgün senaryo tercih edilirse yine katma bir değer oluşabilir. Montaj, teknik malzeme, mekanın İstanbul içi veya dışı olması gibi tercihler yine özenle programlanmalıdır. Kameraman, ışıkçı, asistan, teknik yönetmen ve yardımcısı gibi ekiplerin ücretleri çalışılacak gün sayısına göre belirlenir. İletişim, yol-yemek, dekor, sağlık ekibi gibi ön görülemeyen masraflar da oluşabileceğinden firma ile prodüksiyon firması arasında güçlü bir koordinasyon şarttır.

Unutmadan ilave edelim; seslendirme sanatçılarının çalışma bedelleri farklılık gösterir, ister 3 sayfa ister 3 satır okunsun bedel değişmez. Tanınmış oyuncu – manken tercihleri popülerliğe göre fiyatlanacağından akışta önemle üzerinden durulması gereken ana konulardan biri olmalıdır. Tanıtım filmlerinde özellikle kurgu esnasında sıkça istenebilen 3D modelleme, logo tasarım, animasyon ve grafik gibi yaratıcı çözümlerin bedelleri değişiklik gösterebilir. Her firmanın içeriği üzerine özel müzik talebi bütçesiyle orantılıdır. Farkındalık yaratmak adına özgün müzik tercihlerinizi firma olarak destekliyoruz. Bilgiye bu kadar hızlı ulaşılabilen kıyasıya rekabetin yaşandığı bir Dünya’da tanıtım filmi olmazda olmaz bir medya!

Kurumsal tanıtım filmleri için “sonsuz alternatife sahip” bir alan yakıştırması yapmak sanırız yanlış olmaz; şirket tanıtım filmleri, otel – okul – fabrika – belediye ve seçim çalışmaları, personel eğitimleri için özel projeler hatta mağaza içi ekranlar için bile medya çözümleri mevcuttur. Gelişen teknolojiler ile 4K Ultra HD çekimler bile sorunsuzça yapılabilmekte.. İstanbul Model Manken ekipleri olarak tasarım aşamasından son kurgu sürecine kadar, azami dikkatle müşteri memnuniyetinin sağlanabileceği garantisini siz değerli firma sahiplerine verebilmekteyiz. Konusunda uzun yıllara varan tecrübesi bulunan yönetmen ve kameramanlarımızın meydana getirdiğitanıtım filmleri ile firmanızın marka değerini yükseltin ve yeni müşterilere ulaşın. Şirketiniz için hazırlayacağımız tanıtım filmlerinin daha etkileyici ve anlaşılır olması için Dünya’daki en iyi seslendirme sanatçıları ile çalışmaktayız.

Tüm bunlara ilave olarak İstanbul Model Manken kadrosu olarak bizler; senaryo hazırlanması, e-learning, santral ve yabancı dillerde seslendirme, 2D-3D animasyon modelleme, post prodüksiyon hizmetleri, aktüel ve profesyonel fotoğraf çekimleri, katalog ve bilboard reklamları konusunda diğer Pr. ve Reklam ajanslarına çözüm ortaklığı yapıyoruz.

Atlamadan ifade edelim; sizlerin de bildiği üzere, tanıtımlarda en etkili yöntem, görsel mesajların daha kolay algılandığı gerçeğini dikkate alırsak tanıtım filmi çekimidir. Markanız için oluşturmayı planladığınız tanıtım filmlerini tüm prodüksiyon hizmetlerini etkin bir biçimde kullanarak profesyonel bir ortamda hazırlamaktayız.. Bütçenize bağlı olarak değişebilecek seçenekler ve uygun fiyatlar ile tanıtım filminizi hazırlattırabilirsiniz. İzledikçe markanızla gurur duyacağınız ve yıllar boyunca arşivlerinizde kalacak bir tanıtım materyaline kavuşmak imkansız değil! Tanıtım filmisüreçlerinde senaryolandırma, HD kalitede çekim, profesyonel kurgu ve post-prodüksiyon aşamalarıyla tüm adımlarda anahtar teslimi çözümler sunuyoruz.

Unutmayın, 6 yıldır ülkemizdeki en büyük firmalara hizmet sunan yaratıcı bir ekiple çalışmak, hem vakitten hem de nakitten kazandıracak! Full HD kamera, yaratıcı senaryo, aktüel ışık, Türkçe dublaj ve müzik + grafik yazı logo animasyon, Full HD montaj için hazırladığımız paket fiyatlarımızı incelemenizi öneririz.

 • Tanıtım Filmi Çeşitleri
 • Kurumsal Tanıtım Filmi
 • Ürün Tanıtım Filmi
 • Tv Reklamları Showreel
 • Fuar Tanıtım Filmleri
 • Tanıtım Filmi Çekimi için Gerekli Bilgiler
  Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için sipariş geçerken;
 • Bütçe Planlamanız
 • Hangi Sektör Olduğu
 • Yönetmen olması
 • Çekimin Tarihi
 • Çekimin Yeri
 • Özel Ses Olması
 • Senaryo olması gibi bilgileri verilmelisiniz.

Neler Yaparız

Tanıtım ve Video reklamlarımızdan Bazıları

Bir yanıt yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.