Kongre Hostesi

Kongre Hostesi; Günden güne gelişen kongreler ve kongre turizmi, özellikle son yıllarda ülkemizdeki ajansların başlıca ve ana gelir kalemlerinden birini oluşturuyor. Dünya genelinde 1995 senesi itibariyle 20.000 olan kongre turizmi her yıl katlanarak artmakta, milyar dolarlık cirolara ulaşmaktadır.

Cennet vatanımız Türkiye, Avrupa bölgesine olan yakınlığı ve çekiciliği ile bu tip organizasyonlar için ideal bir ulaşım noktasında bulunmakta. İzmir, Antalya ve Ankara’ya transfer bağlantıları ve direkt uçuş olanaklarıyla, THY ve diğer ulusal havayolu şirketlerince İstanbul’a iki ile üç saat içinde varabilmek mümkündür. İstanbul, 2013 senesi itibariyle yaptığı 146 kongre organizasyonuyla dünya sıralamasında bir basamak daha yükselerek 8´inci sıraya oturmuştu.  Tarihi başkentin kısa ve orta vadede hedefi Avrupa’da ilk 3, dünyanın da ilk 5 kongre kenti arasına girebilmek olarak belirlendi!

Seminer, kongre, toplantı veya bayi organizasyonları gibi farklı kurumsal etkinliklerde; profesyonel, güler yüzlü ve çalışkan kadroların ziyaretçilere detaylı hizmet sunması gerekmektedir. Seminer hostesi  veya kongre hostesi olarak seçtiğimiz nitelikli hostes kadromuz; karşılama hostesi , kayıt alma ve yönlendirme, yer gösterme, kayıt tutma, promosyon malzemelerinin dağıtımı, salon içi düzen sağlanması, servis-ikram-uğurlama  ve sunuculuk gibi adımları yerine getirip tamamlamakla yükümlüdür. Kongre hosteslerimiz iş veren tarafından tercih edilecek tek tip kıyafet ile giydirilerek kongre seminer ve toplantılarda profesyonelce hizmet verecektir.

Farklı yabancı dilleri konuşabilen ve prezantabl kongre hostesi arıyorsanız; alanında uzman İstanbul Model Manken kadrolarına danışmadan son kararınızı vermeyin. Kongre hostesi konusunda 1 numara olan ajansımız; yabancı dil bilen hostes  nitelikli kadrosu ile elit hizmet sunmaktadır. Yıllık olarak planlanan kongre takvimi içinde yer alabilmek için erken başvuru yapmak planlama adına son derece önemlidir. Tercüman hostesi ve karşılama hostesi dahil her türlü teknik destek elemanı ihtiyacınız için bir telefonunuz yeterli.

Katalog Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.