Katalog Çekimleri Stüdyo ve Manken Ajansı

Ürün ve hizmet sağlayıcılar için kritik öneme sahip katalog çekimleri, profesyonel fotoğraf makineleri ve ekipmanlarla gerçekleştirilir, eğitimin gerekli olduğu başlı başına bir görsel uzmanlık alanıdır. Ürünlerin sayısı, bay ya da bayan model tercihleri, iç veya dış çekimler gibi fiyatlandırmaya etki eden faktörler bulunur. katalog çekimleri için yeni yüzler büyük önem taşımaktadır. Kaliteli bir görselin firmalar için taşıdığı önemin farkında olan İstanbul Model Manken Ajansı; stüdyo ortamında ya da uygun gördüğünüz yerde profesyonel stüdyosunu kurarak rahatça hizmet verebilmektedir. Özetle, fotoğraftaki kompozisyonu kaybetmeden istenilen figürü öne çıkaran detayları göstermek, kurumsal kimliğinizi korumak, belli bir kurgusal senaryo üzerinden ilerlemek şarttır. Giyim çekimleri, takı – aksesuar çekimleri, kozmetik çekimleri, ayakkabı çekimleri ve mimari çekimlerden konsept fotoğrafçılığa kadar uzanan geniş bir yelpazede siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Saygın müşteri proföyümüze katılacağınızı ümit ediyoruz.

Fast food kültürün egemen olduğu günümüzde akılda kalıcı imgeler oluşturmak; aylar, geceler boyu emek verdiğiniz ürününüzün zihinlerde çakılı kalması adına önemlidir. Özellikle rekabete açık bir sektörde çalışıyoranız; Ar-Ge için ayırdığınız bütçeye denk tanıtım şartları oluşturmalısınız. Fiziksel dayanıklılık ve mal kalitesi kadar ambalajın da mühim olduğuna en az sizler de bizim kadar hakimsinizdir. Detaylı bilginizi İstanbul Model Manken’le paylaşmanız halinde bütçenize uygun çözümleri ve fiyat tekliflerini sizlere mümkün olan en kısa sürede ileteceğimizden emin olabilirsiniz.

Popüler bir yüz ile çalışmak, açık hava (board) reklamlarını etkili kullanmak, çekim günü sayısı gibi nihai bedele etki eden faktörler bulunsa da uygun sadelik ve şartlardaki paket alternatiflerimize de bir göz atmanızı öneririz. yiyecek içecek çekimi , teknik ekip ve asistan hizmeti gibi alternatifler de bünyemizde mevcuttur.

Profesyonel mekan fotoğrafı, katalog çekimleri; düz duvar, beyaz perde ve dekoratif köşe çalışmalarından ibaret değildir. Kurumsal kimliğe sahip firmanız, iş disiplinine hakim, iletişim düzeyi yüksek profesyonellerle çalışmayı hak eder.

Çekim teknikleri ve uygun model seçimi gibi ayrıntılarla boğulmak istemiyorsanız arkanıza yaslanın ve İstanbul Model Manken farkını yaşayın! Talebiniz ister katalog çekimi olsun, ister e-ticaret katalog çekimleri isterse Sosyal medya takibi için çekim olsun veya büyük prodüksiyonlu çekimleriniz olsun, hepsine büyük bir  ciddiyetle yaklaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.

Bilgi ve Fiyat Almak İçin İletişime Geçin !