Katalog Çekimi FiyatlarıKatalog Çekimi Fiyatları

İnternetten satış yapmak için e-ticaret katalog çekimi en hassas davranılması gereken konulardan birisidir. Günümüzde e-ticaret en önemli sektörlerden biri haline geldi. Özellikle son yıllarda tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci ile beraber Türkiye’nin çok ciddi bir e-ticaret performansı kazandığı söylenebilir. Türkiye’nin 2019 yılı e-ticaret hacmi 136 milyar lirayken, 2020 yılında bu sayının 226.2 milyar liraya ulaştığı T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından açıklanan veriler arasında. 2021’de de benzer düzeyde bir büyüme beklentisi var. Siz de doğru hamlelerle, kolay bir şekilde bu sistemin çarklarından birisi haline gelebilirsiniz. Hassas davranıp başarıya yürüyememeniz, internetin popüler markalarından biri neden sizinki olmasın. İnternette ürün satmak için günümüzde artık birçok firma kıyasıya yarışta ve artık siz de bu yarışın bir parçasısınız.

E-ticaretin parlayan yıldızından pay alabilmek için oyunun kullara göre oynanması şart. Trendyol, Hepsiburada, n11, Amazon, gibi popüler alışveriş sitelerinde ürün satmak, özel günlerde kampanya yapmak, ürün kalitesine özenmek ve güvenilir bir müşteri desteği sunmak gerekiyor. Kısacası ürünlerinizi çok iyi bir şekilde ifade etmeniz ilk şartlardan biri. Ürünleri iyi şekilde ifade edebilmek ise ihtiyaçlara ve taleplere tam anlamıyla hitap edebilmeyi gerektiriyor. Anlaşılır ve net şekilde yazılan ürün açıklamaları, detayları ve ürünü anlatan e-ticaret fotoğraf çekimi başarı kapısını açan ve birbirini tamamlayan altın anahtarlardır. Fotoğraf çekimi bu noktada sektörden sektöre farklı tekniklerle uygulanması gereken, belki de en önemli ayrıntıdır. E-ticaret katalog çekimi yapıldığında elinizdeki malzemelerin Facebook ve Instagram üzerinden size sağlayacağı katkı da unutulmamalıdır.

E-Ticaret İçin Mankenli Fotoğraf Çekimi

E-ticaret için mankenli fotoğraf çekimi ürünlerinizi daha ilgi çekici hale getirir. Örneklemek gerekirse tişört fotoğrafı çekimi ihtiyacınız olduğunu düşünelim. Katlı ve ütülü duran standart bir tişört fotoğrafı elbette olmalıdır ancak mankenli tişört fotoğraf çekimi ürünün giyildiğinde nasıl durduğunu müşteriye gösterir ve satın alma kararını pozitif olarak doğrudan etkiler. E-ticaret siteleri için mankenli fotoğraf çekimi tercihinin birçok firmanın satışlarına olumlu etki yaptığı istatistiklerle ortaya çıkmıştır. Profesyonel birçok markanın internet sitesi incelendiğinde, satış siteleri için mankenli fotoğraf çekimi işlemine verilen önem çok açık bir şekilde görülür. Üstelik sektör fark etmeksizin internetten satış yapmak için mankenli fotoğraf çekimi dendiğinde elektronik aksesuar çekimi, hazır giyim çekimi, iç giyim çekimi, kozmetik malzeme çekimi de bu kapsamdadır. Stüdyoda mankenli katalog çekimi veya açık hava dış mekan mankenli fotoğraf çekimi size yukarı yönde ivmelenen satış grafikleri sağlayacaktır.

E-Ticaret Fotoğraf Çekimi Fiyatları

E-ticaret fotoğraf çekimi fiyatları ürünlere ve istenen ortama, manken sayısına, makyaj, ütüleme gibi ihtiyaçlara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. E-ticaret için dış ortam fotoğraf çekimi, moda fotoğrafları çekimi, kadın mankenler ile giyim fotoğrafı çekimi, erkek mankenler ile takım elbise fotoğraf çekimi, iç çamaşırı fotoğraf katalog çekimi, mayo fotoğrafları çekimi gibi ürünler farklı şekilde değerlendirilmeli, fotoğraf çekimi fiyatları da istekler doğrultusunda ele alınmalıdır. En uygun fiyata e-ticaret fotoğraf çekimi konusunda en düşük fiyat garantisi veriyoruz. Ayrıca mankenli e-ticaret fotoğrafı çektirme konusundaki tecrübemizle hikayeli ürün fotoğrafı çekimi, kadın erkek manken birlikte elbise fotoğrafı çektirme konusunda da sizlere seçenekler sunabiliriz. Giyim ürünleriniz yazlıksa plajda mankenli ürün çekimi veya kışlıksa karlı ortam dış mekan mankenli fotoğraf çekimi gibi hikayeleri üretme işini bize bırakın.

E-Ticaret Fotoğraf Çekimi

Sosyal medya ve e-ticaret için giyim fotoğrafı çekimi ürünlerinizi etkili bir şekilde tanıtmak için ilk basamaktır. Ürünlerin ana görselinin, ayrıntılarının ve mankenle giyim fotoğrafı çektirme sonuçlarının iyi olması gerekir. Her bir e-ticaret platformu farklı standartlarda fotoğraflar istemektedir ve biz de Trendyol için kıyafet fotoğrafı çekimi, Hepsiburada için ürün fotoğrafı çektirme, Amazon’da satış için fotoğraf çekimi ve n11 için mankenli kıyafet fotoğrafı çektirme işlemlerine özel olarak fotoğraflarınızı hazırlamaktayız. E-ticaret hazır giyim fotoğrafı çektirme dışında, iç giyim fotoğrafı çekimi, gelinlik fotoğrafı çekimi, mankenli abiye kıyafet fotoğraf çekimi, damatlık smokin fotoğraf çekimi gibi isteklerinizi stüdyoda, iç mekan veya dış mekanda yapabiliyoruz. İsteklerinize göre dekupeli beyaz zemin e-ticaret fotoğraf çekimi yapabilmekteyiz. Mankenler için ayrıca makyöz ve styling hizmeti de alabilirsiniz. Böylece e-ticaret siteleri için mankenli kıyafet çekimi yazlık ürünler, kışlık ürünler için daha iyi etki yapabilir.

Stüdyo Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Ürün çeşitliliğinin oldukça fazla olduğu tekstil sektöründe rakiplerin önüne geçebilmek için stüdyo fotoğraf çekimi yaptırmanız şarttır. Alışveriş sitelerinde tekstil ürünlerini en iyi şekilde sergileyebilmeniz için sizlere stüdyo fotoğraf çekimi fiyatları olarak en iyi ve en ucuz seçeneği sunmakta iddialıyız. Mankenli stüdyo tekstil fotoğraf çekimi özellikle yeni mevsimlerde ve yeni ürünlerin geldiği zamanlarda hızlı ve özenli şekilde yapılmalıdır. Size sunduğumuz stüdyo fotoğraf çekimi fiyatları kampanyalıdır ve ürün sayısı veya ürün çeşidi arttıkça daha cazip teklifler de alabilirsiniz. Yapılan giyim stüdyo fotoğraf çekimi sosyal medya, basılı katalog, dergi / gazete ilanları, alışveriş siteleri gibi birçok yerde kullanılabilecek kalitededir. Stüdyo fotoğraf çekim fiyatları istenen dekor veya aksesuarlara bağlı olarak değişebilse de bizim İstanbul’daki en ucuz fotoğraf stüdyosu olduğumuza emin olabilirsiniz. Moda stüdyo çekimi, hazır giyim stüdyo çekimi, yazlık elbise stüdyo çekimi, kışlık mont, kaban stüdyo çekimi, gelinlik, damatlık ve smokin stüdyo çekimi gibi ihtiyaçlar için bize ulaşabilirsiniz.

Mankenli Stüdyo Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Mankenli stüdyo fotoğraf çekimi fiyatları sanıldığı kadar yüksek değildir ve birçok müşterimiz yapılan çekimlerin olumlu getirilerini çok kısa sürede aldıkları yönünde bizlere dönüş sağlıyor. Yani alışveriş siteleri için mankenli stüdyo fotoğraf çekimi, aynı zamanda sosyal medya için mankenli ürün fotoğrafı çektirme yerine de geçiyor. Ürünlere artan ilgi size daha fazla satış ve kar olarak geri dönüyor; bu da mankenli kıyafet fotoğrafı çekimi fiyatları konusunda aslında hiç tereddüt etmemeniz gerektiğini işaret ediyor. Kıyafet çeşidine göre kadın mankenli elbise fotoğrafı çekimi veya erkek mankenli kıyafet fotoğraf çekimi yapılabilmektedir. Kadın mankenli fotoğraf çekim fiyatları ve erkek mankenli fotoğraf çekimi fiyatları arasında fark olmamaktadır. Mankenli giyim fotoğrafı çekimi web siteleri, alışveriş siteleri ve sosyal medya için kullanılabilmektedir. Tekstil katalog fotoğraf çekimi, profesyonel stüdyo giyim fotoğrafı çekimi, moda fotoğrafı çekimi gibi çekimlere manken ücreti dahildir.

Tekstil katalog çekimi için en önemli kriterlerden biri konsepte uygun bir hikaye ortaya çıkarmaktır. Bu hikayeyi en çarpıcı şekilde yansıtabilmenin yolu da günümüzde oldukça popüler fotoğraf çekimi yöntemlerinden olan su altı fotoğraflama, havadan fotoğraflama ve 360 derece çekim gibi bazı yöntemlerden faydalanmaktan geçmektedir. İstanbul Model Manken olarak en uygun tekstil katalog çekimi fiyatları ile siz müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Mankenli Fotoğraf Çekimi

Mankenli fotoğraf çekimi işleminin özellikle tekstil, hazır giyim, iç giyim, moda çekimlerinde satışları yukarı doğru ivmelendirdiği defalarca kez araştırılmış ve ispat edilmiştir. Bugün alışveriş sitelerine baktığınızda en düşük fiyatlı tişörtler için bile mankenli fotoğraf çekimi yaptırıldığını ve ürünlerin en çok satanlar arasına kolaylıkla yerleştiğini görebilirsiniz. Elbette düşük ücret bir kriter ancak ziyaretçiler ürünlerin detaylarını gördüklerinde ve üstlerine yakışacaklarına emin olduklarında aradaki küçük fiyat farklarını pek de önemsemiyorlar. Mankenli fotoğraf çekimi istek doğrultusunda erkek ve kadın mankenlerle yapılabilmektedir. İşin bütçesi mankenin yerli veya yabancı oluşuna, iç-dış mekan çekimlerine, çekimin kaç gün sürdüğüne, saç ve makyaj yapımı gerekliliğine göre değişebilmektedir. Ürün çeşitliliği doğrultusunda saç ve değişik makyajlara ihtiyaç varsa styling ve makyöz hizmeti de verebiliyoruz. Kıyafetlerin ütü ihtiyacı varsa bizden ütüleme hizmeti de alabilirsiniz. Şehir dışı mankenli fotoğraf çekimi için ise ütüleme hizmetimiz ücretsiz olup mankenli fotoğraf çekimi dört farklı açıdan yapılarak size teslim edilmektedir.

Elbise Çekimi Fiyatları

Elbise çekimi fiyatları sanıldığı kadar yüksek değildir. İstanbul içi elbise çekimi fiyatları ve şehir dışı kargo ile elbise çekimi fiyatları size en cazip olacak şekilde sunulmaktadır. 2020-2021 fiyatları kampanyalı olarak devam etmektedir ve manken dahil düz fon elbise fotoğraf çekimi 20 parça (alt-üst ikili veya tekli kıyafet) için 800 TL‘dir. Aynı şekilde 40 parça için 1400 TL, 60 parça için de 2000 TL fiyat sunmaktayız. Çekilmiş olan fotoğraflar e-ticaret sitelerine uygun olarak hazırlanmaktadır ve her elbise aksi belirtilmedikçe dört farklı açıdan çekilmektedir. E-ticaret ve web sitesi elbise çekimi fiyatları olarak en ucuz ve en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. Satış yapacağınız platformu bizlere bildirmeniz durumunda fotoğrafların boyutları platformlara uygun şekilde hazırlanarak sizlere teslim edilmektedir. Elbise çekimi fiyatları ayrıca dekupe yani arka planı ayırma istendiği durumlarda ürün başı 10 TL olarak değişmektedir. Elbise çekimi fiyatları gelinlik, iç giyim, abiye, takım elbiseden daha uygundur.

Mankenli Çekim Stüdyo

Mankenli çekim stüdyo ortamında yapıldığında en iyi sonuçlar elde edilir. Tabii burada stüdyo şartları da ürünlerinizin iyi şekilde görünebilmesi adına son derece önemlidir. Fotoğrafçının deneyimi aranması gereken ilk şarttır; çünkü mankeni yönlendiren ve kıyafetin öne çıkmasını sağlayan en önemli unsurlardan biri fotoğrafçıdır. Doğru lens seçimi, fotoğraf makinesinin özellikleri, ortamın ışıklandırılması, havalandırılması ve daha birçok dinamik elde edilen sonuçlar üzerinde etkili olmaktadır. Moda çekimi kalitesinde sonuçlar elde etmek için tüm deneyim ve altyapıya sahibiz. Hazır giyim markaları gibi fotoğraf çektirme için mankenli çekim stüdyo ortamında gerçekleştirilmektedir. Ürünün renk ve desenlerinin iyi görülmesi, internet alışverişlerinde iade oranlarını düşürmekte oldukça etkilidir. İnternet çekimleri ve manken temini ile günlük kıyafet çekimleri işlemlerinde bile en kaliteli ve en doğal görüntüyü sizlere sunmakta iddialıyız.

Katalog Çekimi Fiyatları

Web siteniz için bir dijital katalog yaptırmayı düşünüyor olabilirsiniz veya basılı bir kataloğu müşterilerinize sunmak isteyebilirsiniz. Katalog çekimi fiyatları konusunda size en düşük fiyat ve en kaliteli sonuçları sunacağımıza emin olabilirsiniz. Katalog çekimi fiyatları kıyafet sayısı, elbise çeşidi, manken tercihi, saç için styling ihtiyacı, makyöz temini, kıyafet ütüleme hizmeti gibi değişkenlere bağlı olarak belirlenmelidir. Stüdyo ortamında gerçekleştirilecek katalog çekimi fiyatları, firmamız tarafından size mümkün olduğunca düşük fiyat ve en ekonomik çerçevede sunulmaktadır. Web sitesi katalog çekimi fiyatları araştırdığınızda çok farklı teklifler almış olabilirsiniz ancak bize danışmadan karar vermemenizi kesinlikle öneriyoruz. İstanbul Model Manken Ajansı olarak stüdyomuzda renkleri düzenleyerek ürünlerinizi en iyi şekilde ön plana çıkartıyoruz.Çalışma Alanlarımız

Ürün İmaj Kataloğu ve Tasarımı Top Model Temini
Lookbook çekimler Mekan Temini
Web Sitesi Mankenli Ürün Çekimi Manken ve Fotomodel Temini
Katalog Çekimleri Web Sitesi Çekimi İçin Manken Temini
Parça Başı Ürün Çekimleri Prova Mankeni Temini
Sosyal Medya Takibi Çekimleri Çocuk Manken ve Fotomodel Temin
Profesyonel Styling Hizmeti Sunucu Temini
Dış Mekan Katalog Çekimi Bale ve Dans Grubu Temini
Defile ve Expozisyon Organizasyonları Reklam ve Klip ve Sinema ve Dizi ve Tanıtım Filmi Oyuncu Temini
Defile ve Expozisyon Kareografisi Profesyonel ve Amatör Sanatçı Temini
Fuar Organizasyonları Fuar – Reyon – Host – Hostes Temini
Tanzim Teşhir Tercüman ve Rehber Temini

Hizmet Bilgilendirmesi

Kampanya fiyatlarımız 2021 güncel fiyatlardır.
Kampanya fiyatlarımız  manken dahil fiyatlardır.
Belirtilen kampanyada çekime katılabilecek mankenleri ve örnek çekimleri, Buradan inceleyebilirsiniz.
Belirtilen mankenler dışında seçim yapmanız durumunda, fiyat farkı uygulanabilmektedir.
Fiyatlarımıza Kdv. dahil değildir. Kdv %18’dir.
Fatura E-Fatura olarak düzenlenmektedir. 
Fiyatlar günlük  hazır giyim için hazırlanmıştır. İç giyim , Abiye , Gelinlik, Takım elbise vb. gibi işlerde fiyat isteyiniz.
 
Hizmet alanları, e-ticaret siteleri, web siteleri ve sosyal medya mecralarını kapsamaktadır.
Satışını yapacağınız e-ticaret sitelerini belirtmeniz durumunda, belirtilen platforma  uygun şekilde formatlama yapılmaktadır. Ör.; trendyol için, 1200 x 1800 Pixel.
Amazon çekimleri istemeniz durumunda fiyatlarımız değişmektedir. Her ürün için 50TL dir. Trendyol ve diğer e-ticaret siteleri için fiyatlarımız aynıdır.
Katalog veya prestij katalog işleriniz için fiyat isteyiniz.
Çekimi yapılmasını istediğiniz ürünler temiz ve ütülü olarak teslim etmeniz gerekmektedir.
Hatalı ürünlerin olup olmadığını kontrol ediniz. 
Her ürün veya kıyafet için aksi belirtilmedikçe, 4 açı fotoğraf çekilir
Ürünlerin ütüleme işlemini ajansımızın yapması istenilmesi durumunda, ürüne göre 7  tl. Veya 12 tl arasında değişmektedir.
Şehir dışından gelen ürün veya kıyafetlerin  ütüleme işleri gerek duyulması durumunda, tarafımızdan ücretsiz yapılmaktadır.
Makyöz veya Styling  hizmeti fiyatlarımıza dahil değildir. Dahil edilmesi durumunda ayrıca ücretlendirilir.
Çekimi yapılacak ürün veya kıyafetlerin en az  1 iş günü içinde erken teslim edilmesi gerekmektedir.
E-ticaret veya web çekimlerinde aksi belirtilmedikçe  dekupe işlemine  gerek yoktur. 
Dekupe ( Arka plan temizleme ) istenmesi durumunda, kare başı 10 TL’dir.
Ödeme planımız, %50’si Peşin, Kalan Kısmı İş bitiminden sonra  yapılmamaktadır. 
Ödeme şeklimiz, Havale / Eft, Banka ve Kredi Kartı ve Nakit.