Katalog Basımı

Katalog; geniş bir ürün portföyüne sahip kurumsal firmalar için oldukça kullanışlı ve etkili bir tanıtım aracıdır. Kalitelikatalog baskısı ile mevcut müşterilerinizi kaybetmeyeceğiniz gibi yeni pazarlara açılma imkanına da kavuşursunuz. Tabi tam olarak verim alabilmek için dikkat etmeniz gereken bazı teknik noktalar bulunmaktadır. Öncelikle ilgiyi çekebilecek – firma kimliğinizi tam olarak yansıtabilecek etkili bir tasarıma ihtiyacınız var. Baştan savma özensizkatalog tasarımları ucuz fiyatla paralel ilerler ve kesinlikle uzak durulması gerekir. Bugüne kadar onlarca firmaya profesyonel çözümler sunan İstanbul Model Manken, tüm katalog işlerinizi belirlediğiniz tarihte sizlere sorunsuz olarak teslim edebilecek donanım ve altyapıya sahiptir. Katalog baskı kalitesi de işin son halini görebilmemiz açısından hayati önem taşır.

İstanbul Model Manken; kendisini geliştirmiş ve katalog tasarımı konusunda sonsuz tecrübeye sahip başarılı grafikerleri ve uzman matbaa ekibi ile firmanızın yeni hedefleri yakalayabilmesi adına önemli katkılar sunar. E-posta, iletişim formu ya da telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri ile ilk tanışma, kaliteli katalog baskısısayesinde olduğu için işin tüm adımlarda özenle takip edilmesi şarttır. Renk – görsel ve metin ayarlamaları sorunsuz bir sonuç almak adına titizlikle gerçekleşir. Kullanılacak görsel öğeler düzenlenerek seçilir; dia, metin ve kolajlar bilgisayar ortamına aktarılır, grafik programları yardımıyla kaba tasarım ortaya çıkar. Buna Grafik Aşamasıdenmektedir. Basıma geçilmeden önce, kataloğunuzun nasıl gözükeceği konusunda bilgiyi buradan alabilirsiniz. Son düzeltmeler yine bu sırada yapılır. Kağıt numune kataloglarından kağıt seçimi yapılır. Kağıt üreticilerinin ürettiği standart ebatlar dışında farklı bir talep gelirse maliyetler artabilir.

4, 8, 12, 16 sayfa formalama esasına göre ilerleyen katalog basımlarında daha büyük ölçüler ve sayfalar da istenebilir ancak kağıt firesi artacağından maliyetler de artmaktadır. Bu konuda ekonomik sonuçlar arayanlar standart baskıları tercih edebilir. 105 – 200 gram arasında kağıt gramajları mevcuttur. Kapaklarda ise daha kalın gramajlar tercih edilir. Kapaklarda ise 200 – 300 gr. kuşe olarak tanımlanan kalın gramajlı kağıtlar görsellik adına öne çıkar. En son olarak da tutkallı, spiralli ve sırttan zımbalı ciltleme modellerinden biri seçilerek katalog baskıya girer. İstanbul Model Manken Baskı öncesi ve sonrası tecrübesini müşterilerimize sunmaktadır.

Belirtilmiş Olduğumuz Ürünlerin Min. Siparişi 1000 Adettir.

Bilmeniz Gerekenler

 • Katalog Basımı üretim süremiz 3 ( üç ) iş günüdür.
 • Fiyatlarımıza K.D.V. Dahil Değildir.
 • Tasarım ücretleri fiyatlara dahil değildir. Sayfa başı tasarım ücreti 30 TL dir.
 • Kapaklarda İlave Olarak Kısmi Lak farkı her 1000 adet katalog için 160 TL dir.
 • Kapaklarda Omega Tel dikiş İlave Olarak her 1000 adet katalog için 110 TL dir. Hazır Gelen Çalışmalardan İlave Olarak Tasarım Ücreti İstenmez.
 • Katalog tasarım formatları: CDR – Fh9 -11 – Illustrator – PDF
  için geçerlidir. Bunların Dışında ki formatlarda gelen işlerden ilave olarak tasarım ücreti istenir.

Karton Çanta

Kataloglarınız için sipariş geçilmelidir.İstenilen özellikleri belirtmeniz rica olunur

 • BUNLAR:
 • Adet Bilgisi
 • Katalog Ebatı
 • Sayfa Sayısı
 • Kağıtların Gramajı
 • Ciltleme Metodu ( Tel dikiş, İplik Dikiş, Tutkal )
 • Laminasyon ; Mat Veya Parlak Selefon
 • Ekstralar; Gofre, Lak, Varak

Sadece birkaç işlemden sonra, profesyonel deneyimimiz ile tanışın.

Müşteri Yetkilisi, 0542 509 32 34

Bizimle İletişime Geçin