Kartvizit Basımı

Basılı bir materyal olan kartvizit; iş dünyasında ne iş yaptığınızı ve kim olduğunuzu gösteren, ne yazık ki matbaalar ve şahıslar tarafından çokça da hafife alınan kimliğinizdir. İlk görüşme ve tanışmalarda karşılıklı olarak verilir. Olası müşterileriniz ihtiyaç duyduğu takdirde bu kart üzerinde paylaştığınız bilgiler üzerinden firmanıza ulaşır. Kurumsal kimliği yansıtması hedeflenen kartvizit yüksek basım kalitesinde oluşturulmalı, grafik tasarımı kaliteli olmalıdır. Tek renk baskı ile oluşturulan kartvizitler en uygun fiyata çıkanlar olsa da biraz önce vurguladığımız “kurumsal kimlik” kaygısı ile görselli ve çok renkli kullanmak gerekebilir. Kartvizit yaratırken elinizde bulunması gereken materyaller; logo, amblem veya görsellerdir. Eğer bunlar yoksa, İstanbul Model Manken basım tesisinin grafik atölyesinde rahatlıkla amblemlerinizi tasarlatabilirsiniz. Bir sonraki aşama olan kağıt seçiminde kuşe kağıt kullanılabileceği gibi daha kalın kağıtlar, kendinden desenli, mat selefonlu kartvizit veya parlak selefonlu kartvizit olanlar tercih edilebilir. Çoğunlukla kartvizit baskıları bristol kartona yapılsa da son yıllarda moda olan “şeffaf kartvizit” yine İstanbul Model Manken tasarım ekibi ve matbaası tarafından uygulanabilmekte.

Kriz anlarında reklamdan tasarrufa gitmek isteyen firmalar için ilk kısıntıya gidilen mecralardan olan kartvizit vb basılı tanıtım medyalarının önemini iyi kavramak şart. Atlamadan belirtelim, görsel çekiciliğe sahip renkli kartvizitlerin de diğerlerine göre avantajları vardır: Islanmaması için selefon kaplama olması, toplu basıldığı için basit kartvizitlerdendaha hesaplı oluşu, arka baskıya sahip olmaması ve kağıdının kuşe oluşu gibi… Gofre, varak uygulaması gibi ekstra maliyet getiren uygulamalar da mevcuttur ancak “pratiklik” kaybedilebileceği için cüzdana sığma kriteri esas alınır.Kartvizitler için sıklıkla kullanılan ölçüler: eni için 5 – 5,5 cm, boyu için 8-9 cm’dir. Gofreli kartvizit, gofreli kısmilaklı kartvizit, kabartma yazılı kartvizit, kabartma yazılı ve yaldızlı kartvizit gibi diğer VIP çözümlerimiz İstanbul Model Manken tarafından kolayca uygulanabilir.

Piyasada ucuz ürün basan merdiven altı firmalarla çalışarak kurumsal kimliğinizi zedelemeyeceğinizi, farkında olmadan piyasa avantajını rakiplerinize kaptırmayacağınızı ümit ediyoruz. Bizlere her türlü sorunuz için iletişim telefonlarımız üzerinden ulaşabilir, bilgi almak için ziyaret edebilirsiniz.

 

Belirtilmiş Olduğumuz Ürünlerin Min. Siparişi 1000 Adettir.

Bilmeniz Gerekenler

  • Üretim Süremiz 4 ( Dört ) İş Günüdür.
  • Fiyatlarımıza K.D.V. Dahil Değildir.
  • Hazır Gelen Çalışmalardan ve orta ölçekli Çalışmalardan İlave Olarak Tasarım Ücreti İstenmez.
  • Profesyonel Tasarımlar da ücret taleb edilmektedir.
  • Kartvizit tasarımları, CDR. – Fh9 -11 – Illustrator – PDF
    için geçerlidir.
  • Kartvizit Fiyat Listemiz Sayfamızda Mevcuttur. Sitemizde Olmayan Diğer Özellikleri ve Adetleri Bulunan Kartvizitler İçin Sipariş Geçilmelidir. İstenilen Özellikleri ve Adetleri Belirtmeniz Rica Olunur.

Kartvizit

Sadece birkaç işlemden sonra, profesyonel deneyimimiz ile tanışın.

Müşteri Yetkilisi, 0542 509 32 34

Bizimle İletişime Geçin