Karton Çanta Basımı

Saat, kozmetik, giyim, eşya mağazaları, kuyumcular ve fuar katılımcıları tarafından dikey ya da yatay biçimlerde tercih edilen karton çanta, isteğe göre farklı şekillerde de üretilebilmektedir. Firma bilgilerinin baskı ile yer alması sayesinde son yıllarda etkili bir tanıtım materyali olarak öne çıkmaktadır. Atlamadan belirtelim, isteğe bağlı olarakkarton çanta baskılarında; altın-gümüş-yaldızlı varak baskı, kabartma (gofre), bölgesel parlaklık sağlayan kısmi lak, gren, selefon kaplama ve mat-parlak vernik uygulamaları da yer alabiliyor. Karton çantalarda kurumlar tarafından en çok talep edilen karton malzeme türü; bir tarafı mat diğer tarafı parlak olan, dayanıklılığı yüksek Amerikan bristoldür. Amerikan bristol karton olarak da bilinir. Amerikan Bristol ile yapılan çantanın ağırlığı 230 gram’dır. Sert oluşu ve mukavemeti, ön ve arka taraftaki beyaz rengi sebebiyle matbaalar tarafından sıkça tercih edilirler. İstanbul Model Manken tasarım ve matbaa ekibi olarak biz de bu malzemeyi sıkça kullanmaktayız. Öte yandan geri dönüşümle elde edilen, ucuz maliyetli, gri renkli bir karton çeşidi olan geri dönüşümlü kraft karton da bizlerden istenen bir diğer önemli karton çeşidi.

Mat ve parlak olmak üzere 2 türe ayrılan maliyeti düşük kuşe karton; baskı yüzeyi beyaz, içe gelen kısmının gri oluşu sebebiyle maliyet yine oldukça düşük olan kroma kartonlar da karton çanta imalatında sıklıkla kullanılmakta. Yüksek prestijli kurumsal firmaların yoğun olarak rağbet ettiği karton çantalar, girişte de belirttiğimiz gibi hem ücretsiz reklamınızın yapılmasına olanak sağlıyor hem de müşterilerin aldıkları ürünü poşet yerine lüks karton çantalarda taşımalarına imkan veriyor. Poşetlere göre daha pahalı olsalar da poşetlerin doğada bin yılı aşkın süre toprak altında varlığını sürdürebildiğini de unutmamak gerek. Çevre kirliliği yaratan poşetler yerine, geri dönüşümü mümkün, atık kağıtlarlardan yapılmış, çevre dostu ürünler kullanmak Dünyamız açısından da oldukça yararlıdır. %50 makine ve %50 insan gücü ile üretilen kağıt çantaların fiyatı da el işçiliği ile paralel artmakta.

Piyasada diğerlerinden farklı oldukları imajını müşterilerinin gözünde sağlamlaştırmak isteyen tanınmış markalar, mağazalarında kağıt çanta kullanırlar. Şekli beğenilen sağlam karton çantalar alışveriş sonrası da kullanıldığı için marka ve ürün tanıtımı bir bakıma daha kolay hale geliyor. Kâğıt, ip, baskı, ölçü ve özel bıçaklı tasarımlar fiyatlandırmada etkili diğer faktörler. İstanbul Model Manken olarak 9x14x7’den 55x45x15’e kadar farklı ebatlarda çanta üretebiliyoruz. <bşirketler için kordon örme ipli fuar çantalarının oldukça talep gördüğünü belirtelim.

Belirtilmiş Olduğumuz Ürünlerin Min. Siparişi 1000 Adettir.

Bilmeniz Gerekenler

  • Üretim Süremiz 6 ( Altı ) İş Günüdür.
  • Fiyatlarımıza K.D.V. Dahil Değildir.
  • Hazır Gelen Çalışmalardan ve orta ölçekli Çalışmalardan İlave Olarak Tasarım Ücreti İstenmez.
  • Profesyonel Tasarımlar da ücret taleb edilmektedir.
  • Karton Çanta tasarımları, CDR. – Fh9 -11 – Illustrator – PDF
    için geçerlidir.
  • Karton Çanta Fiyat Listemiz Sayfamızda Mevcuttur. Sitemizde Olmayan Diğer Özellikleri ve Adetleri Bulunan Karton Çantaları İçin Sipariş Geçilmelidir. İstenilen Özellikleri ve Adetleri Belirtmeniz Rica Olunur.

Karton Çanta

Sadece birkaç işlemden sonra, profesyonel deneyimimiz ile tanışın.

Müşteri Yetkilisi, 0542 509 32 34

Bizimle İletişime Geçin