İstanbul Hostes Ajansları

İstanbul Hostes Ajansları; Profesyonel tanıtım hostesleri, çok geniş bir alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Fuar tanıtım ve organizasyonlardan, ödül törenleri kutlama ve açılışlara, restoran ve hastane sunumlarına kadar onlarca farklı alan ve alt başlık için hizmet sunan İstanbul Model Manken deneyimli ve çözüm odaklı kadrosu tüm sorularınızı içtenlikle cevaplamaya hazırdır. İster küçük ölçekli yerel bir firma ister çok uluslu bir holding olun; ilişkilerinizi güçlü tutarak her türlü mecrada tam bir iletişim sağlamak zorundasınız. Dikkatle seçilmesi gereken hostes ajansları güçlü bir etkileşim ağı oluşturabilmek adına kritik öneme sahiptirler. İkili ilişkilerinde kuvvetli, akıcı ve enerjik konuşabilen, düzgün bir diksiyona sahip, hijyenine ve görüntüsüne önem veren, görev ve sorumluluk bilincindeki bir hostesin yahut ekibinin belirlenmesi, kurumunuzun müşteri karşısındaki yüzü olması bakımından önemlidir. İstanbul fuarcılık alanında, diğer illere nazaran şehirler arası ve uluslar arası geniş çaplı organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

Bu nedenle yapılan işin sorumluluğunun nedenli önemli olduğunun farkındayız. Profesyonel hostes ajansları sadece “yerli veya yabancı hostes bulan” ve günübirlik size gönderilenler değildir. Prova mankenleri, fotomodel, tercüman hostes, dansçı, animatör kısaca aklınıza gelen müşteri odaklı her alanda hizmet sağlayabilirler. Ülkenin alanındaki en başarılı kadroları ile çalışma imkânı bulan ajansımız İstanbul Model Manken, zaman içinde bu isimleri kendi kadrosundan sektöre kazandırmak adına eğitici adımlar atmış devamlılık eğitimleri ile bağlı bulunduğu sektöre yeni yüzler kazandırmayı hedeflemiştir. Kadro sıkıntısı yaşamamak adına, devamlılık gerektiren iş süreçleri için görüşmelerimizi organizasyonlarınızdan en az bir hafta önce yapabilmeliyiz. Yol haritası oluşturmak ve uygun bütçelere profesyonel fuar hostes bulabilmek için İstanbul Model Manken her aşamada size yeter. Bir ajans seçmeden önce deneyimlerine, kadrolarına ve referanslarına bakmak son karar öncesinde belirleyici bir unsurdur.

Sizden aldığımız güven ve cesaret ile üzerimize aldığımız misyonun gereğini yerine getirebilmek amacıyla gece gündüz demeden çalışıyor; birlikte yol almaya devam ediyoruz. Yolculuğumuzda bizleri yalnız bırakmayan profesyonel kadromuza ve çözüm ortaklarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

 

 

 

Günlük Hostes | Fuar Hostesi | Stand Hostesi | Tanıtım Hostesi |Fuar Mankeni | Tercüman Hostes | Bayan Fuar Hostesi Fiyatları İletişim; 0 5425093234.

Katalog Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.