Hostes Ajansları

Başarılı olmayı kendisine ilke hedef edinmiş; genç ve heyecanlı bir ekip tarafından idare edilen sektördeki çözüm ortağınız İstanbul Model Manken, geniş model ve hostes kadrosuyla prensiplerinden taviz vermeden sektörde fark yaratan öncü ajans olarak tüm hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir. Alanında iyi bir sinerji yarattığına inanan İstanbul Model Manken ajansı, rakiplerin markalaşarak hedeflerine ulaşmak istediği bu zorlu yolda hizmet noktası olarak çalışmaktadır. Hedef çıtayı yükseğe taşımaktır ve firmamız bu konuda kendisine ve deneyimlerine güvenmektedir.

Yerli ve yabancı tüm firmaların öncelikle kurumsal kimliğini detaylarıyla belirlemekte, daha sonrasında olası fuar hizmetleri kapsamında hostes ve host temini, fuar catering, araç ve ilgili ekipman temini gibi hayati birçok hizmeti uygun maliyetlerle sizlere sağlamaktadır.

Planladığınız işinizi, planlandığınız şekil ve tarihte eksiksiz teslim etme gayretiyle çalışarak; firmalara artı değerler katacak onlarca kategorideki tüm etkinliklerin organizasyonlarını başarıyla üstleniyoruz. Hostes ajansları analizleri için birden çok kriteriniz olmalı.

Model ajansı olarak kısa sürede rakiplerinin arasından sıyrılan firmamız İstanbul Model Manken, gelişmiş müşteri portföyüne sahiptir. Ülkemizin en başarılı tekstil, prodüksiyon ve reklam şirketlerine uzun yıllardır hizmet veren ajansımız; reklam dizi, tv yapımları ve farklı prodüksiyonlara hostes, manken, fotomodel, oyuncu ve benzer gibi uzmanları başarıyla temin edebilmektedir.

Medyada kapsamlı yer bulan organizasyonlara imza atan, kurumsal çözüm ortağı firmanız İstanbul Model Manken uzmanları olarak onlarca yabancı ve yerli modelle; ünlü birçok markanın katalog çekimlerinden baskısına kadar olan süreci profesyonelce yönetmekteyiz.

Ajansımız tüm kaynaklarını portföyünde tutabilmek için “kazan-kazandır” politikasıyla ilerlemekte ve taahhütlerine uyarak, hedeflerine şaşmadan ilerlemektedir. Hostes ajansları seçimleriniz için tüm bu saydığımız kriterleri esas alarak planlama yapmakta fayda vardır. Mali kayıplar yaşamamak adına dikkatle davranmak önemlidir.

 

Katalog Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.