Günlük Stand Hostesleri

fuar-hostesi-fiyat-kampanya

Günlük stand hostesleri, dönemsel kazanç sağlayan son yılların popüler mesleklerindendir. Özellikle okumakta olan öğrencileri veya yeni mezunları kendisine çeken bu meslek; mankenlik yolunda adım atmak isteyen kişiler için “ilk basamak” görevi görmektedir. Yabancı dil bilen, özellikle Rusça konuşabilen kişilerin hatırı sayılır gelirler elde etmesi mümkündür. Fuarlar, sunum ve kongreler buna benzer birçok mecra için her ay onlarca aktivite düzenlendiği düşünüldüğünde ne kadar geniş bir alan olduğu daha iyi anlaşılabilir.

Sizde profesyonel İstanbul Model Manken kadrosuyla birlikte çalışmak ve ekibimizin bir parçası olmak istiyorsanız, mutlaka bizlere iletişim formumuz veya sabit telefonlarımız üzerinden başvurun. Boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde paraya dönüştüreceğinizden emin olabilirsiniz. İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi güçlü ve güler yüzlü öğrenciler ajansımız size kapılarını açıyor.

Bizler, İstanbul Model Manken kadrosu olarak siz değerli firma sahiplerine ve çalışanlara her şart ve koşulda tam başarı vadediyoruz. Günlük stand hostesliği işi, zorlu ve dikkat gerektiren bir meslek olsa da eğlenceli ve geleceği açık bir iş koludur. Kişisel bakımına özen gösteren, eğitime ve gelişmeye açık adaylar 12 ay iş bulabilirler. Öte yandan firma sahipleri stand hostesleri seçimleri için merdivenaltı firmalar yerine profesyonel ajanslarla çalışmalıdırlar. Mali kayıplar yaşamamak adına bu ve bezer tercihler yapabilmek önemlidir.

Yöneticilerle tanışmanın ve yeni iş teklifleri almanın en kısa yolu olduğu için günlük stand hostesliği işi öğrenciler için cazibesini korumakta.

Part time veya tam zamanlı çalışanlar sunan geniş referanslara sahip ajansımız İstanbul Model Manken sunum ve ürün lansmanlarınız için tüm firmalara cazip seçenekler sunmakta. Profesyonel markalaşma adına konusunda deneyimli çalışanlarla ilerlemek son derece mühimdir. Bu konuda bizlere 7/24 ulaşabilir aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.