Günlük Hostes Fiyatları

incele

Günlük Hostes Fiyatları; işin kapsamına, detaylarına, süresine ve dönemsel olup olmayışına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Fuar, organizasyon ve benzer aktivitelerin bu denli yoğun yapıldığı günümüzde host ve hostes temini üzerinde dikkatle düşünülmesi durulması gereken adımlardandır. Dikkatli analizler ister. İstanbul Model Manken kadroları olarak size aradığınız nitelikli elemanları temin etme konusunda sınırsız alternatif sunuyoruz.

Stand hostesliği veya günlük hostesler, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı mevzuatlarına göre yarı zamanlı personeller statüsünde yer alır. Günlük 150 ila 200 TL arasında ücretlere çalışabilen stand hostesleri günlük hostes fiyatları adına bir karar verebilmek  yeterli veriyi sanırız sizlere sunabilmektedir. Ücretler günlük haftalık ya da 15 günlük olarak verilebilmektedir. Ücretler bölgesel olarak da değişiklik gösterebilir. Dil bilen adayların yurt içi veya yurt dışı gemilerde sürekli olarak görev aldığı bilinmektedir. Bu kapsamda bakıldığında günlük hosteslik mesleği sıçrama yapabilmek adına iyi bir ilk adım olabilmektedir.

Stand hostesi günlük ücreti çalışanın tecrübesine bağlı olarak artabilir. 2 yıldan fazla hosteslik yapmış bir kişi yeni başlayan bir günlük hostese göre mali olarak çok daha avantajlıdır. Bazı çalışanların performanslarına bağlı olarak ekstra bahşiş alabildiği çok fazla örnek bulunmaktadır. Keza Rusça ve benzer dilleri konuşabilen adayların ekstra ücretler alabildiği bilinmektedir.

Modellik yahut tercümanlık vasıfları taşımıyor ancak ek gelir elde etmek istiyorsanız standart ve kalıcı imkanlara sahip günlük hosteslik mesleğini düşünmelisiniz.

Host ve hosteslere ek olarak ülkemizin en başarılı manken ve oyuncuları ile çalışmakta olan ajansımız İstanbul Model Manken, zaman içinde bu değerleri kadrosundan sektöre kazandırabilmek adına adımlar atmış, modellik ve oyunculuk eğitimleri ile yeni yüzler kazandırmayı hedeflemiş ve bu yöndeki projelerine devam etmektedir.

Bir cevap yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.