Günlük Hostes Ajansları

fuar-hostesi-fiyat-kampanya

Günlük Hostes Ajansları

Fuar host ve hostesliği, son yılların popüler ve aranılan mesleklerinden birisi haline geldi. Durumu sadece fuarlar gibi dar bir kapsamda ele almamak lazım, ülkemizde her ay ve neredeyse her hafta; kongre, toplantı ve benzer organizasyonlar düzenleniyor hal böyle olunca da fuar hostesliği ajanslarına büyük işler düşüyor. Öğrenci ve yeni mezunların ilgi gösterdiği bu meslek kolu yarı zamanlı ve tam zamanlı olarak rahatça yapılabilmekte. Yabancı dil bilen çalışanların sektörde daha avantajlı olduğunu ifade etmekte fayda var. Etkinliğin yapılacağı fuar alanındaki stantta ziyaretçilerini karşılayan güler yüzlü fuar hostesleri, konuklarına ikramda bulunmak ve varsa onların sorularını cevaplandırmak gibi farklı görevleri de üstlenebiliyorlar.

Fuar ve kongrelerin büyük oranda İstanbul’da düzenlendiği biliniyor, ilgili ajansların da bu bölgede oluşuna şaşırmamak gerekli. Katalog çekimleri, cast seçimleri, kokteyller, sosyal medya danışmanlığı ve onlarca alt kolda yoğun bir mesai gösteren ajansların profesyonel bir yapıda olması firmalar açısından son derece önemli.

Türkiye’de 200’den fazla kayıtlı hostes ajansı olduğu biliniyor. Merdivenaltı olan ve fatura kesemeyenlerle beraber bu sayının binleri bulduğu ifade ediliyor. Firma sahiplerinin bir tercih yapmadan önce bu konuyu dikkate almasında yarar var. Fuar host ve hosteslerinin müşterileriniz karşısındaki yüzünüz olduğu unutulmamalı.

İstanbul Model Manken kadrosu olarak bizler, sadece oyunculuk ve mankenlik ajansı olarak hizmet vermiyoruz. Siz değerli yerli ve yabancı müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm pazarlama ve tanıtım çözümlerini ayağınıza kadar uygun maliyetlerle getiriyoruz. İletişim formlarımız üzerinden teklifler alabileceğiniz gibi referanslarımız sayfalarımıza da bir göz atmanızı öneririz.

Fuar manken ve modelleri ile İstanbul Model Manken, profesyonel fotoğraf hizmetleri de sunmakta. Katalog çekimleri, sunum ve organizasyon hizmetleri ile ajansımızla çalışmanız menfaatiniz icabıdır.

 

Katalog Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.