Günlük Fuar Hostesi

Gelen konukları güler yüzle karşılayarak firma yetkililerine yönlendirmek, ikramları hazırlayarak sunumları gerçekleştirmek, standın ve materyallerin düzenini sağlamak, gerektiği takdirde tanıtım materyallerini dağıtmak ve geri dönüşleri raporlamak günlük fuar hosteslerinin belli başlı temel görevleri arasındadır. Yarı zamanlı bir iş olarak görülse de günlük fuar hostesliği ciddi bir iştir ve bu konuda ciddi firmalarla çalışılmalıdır. Atlamadan ifade edelim; yabancı dile hâkim günlük fuar hostesleri, özellikle Rusça biliyorlarsa iyi kazançlar elde edebilmektedir.

Organizasyonlarımızı sabit sayfalarımız üzerinden takip ederek o yıl içinde ülkemizde veya yurt dışında düzenlenecek fuarlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, avantajlı kampanya ve tanıtımlarımızdan haberdar olabilirsiniz. Kısa sürede sektörünün tüm ihtiyaçlarına tek başına yetebilecek konuma gelen ajansımız İstanbul Model Manken, kaliteli hizmeti ve güler yüzlü kadroları uygun maliyetlerle ayağınıza kadar getirmektedir. Mali kaygılarla merdiven altı firmalarla çalışılmaması gerekmektedir. Deneyimli, yaratıcı, insan ilişkilerinden başarılı kadromuzun büyük kısmı eğitimli prezantabl üniversite öğrencilerinden oluşmaktadır.

Kongre, fuar, seminer, toplantı, organizasyon, açılış, panel, tanıtım, turizm, karşılama, transfer, güvenlik, konser ve benzer birçok etkinlik için siz değerli takipçilerimize prensiplerimizden taviz vermeden VIP hizmetler sunmaktayız. Bünyemizde; sektörde yüksek deneyimli, çoğu öğrenci ve genç mezunlarından oluşan, eğitim düzeyi yüksek, yabancı dillere hâkim, prezantabl geniş bir fuar hostesi kadrosu yer almaktadır.

Stratejik bakış açısına sahip İstanbul Model Manken olarak; ahlaki değerleri ön planda tutan, çözüm odaklı çalışma planlarımız ile siz kıymetli müşterilerimizin marka değerini ve bilinirliğini yükseltmek için çalışmaktayız. Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak, hesaplı maliyetler ile yüksek kaliteyi temin etmek, müşteri ve çalışanları bilinçlendirmek firma olarak öncelikli hedeflerimizdendir. Bizlere iletişim sayfalarımız ve referanslarımız kısmından ulaşabilirsiniz. En kısa sürede birlikte çalışabilmek dileği ile…

Katalog Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.