Günlük Çalışan Hostesler

Günlük çalışan hostesler;

Ülkemizde yılın neredeyse 12 ayında lansman, sunum ve benzer aktiviteler düzenleniyor. Üstelik sadece büyük kentlerle sınırlı kalınmayan fuar ve organizasyonlara iş arayanların özellikle öğrencilerin ilgisi de artmış durumda.

İstanbul Model Manken yetenek havuzu üzerinden aradığınız ara elemana en hesaplı ve en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar uzağız.

Geçen yılın aynı aylarında yapılan başvuruların yüzde 20 oranında yükseldiği görülebilmekte. Bu dönemde kurumların en çok ihtiyaç duyduğu ana elemanların başında fuar hostesi ve satış temsilcisi gelmekte. Dönemsel ve yarı zamanlı olabilen bu eğlenceli işler, iş arayışındaki gençlere hem ek mali kazanç sağlıyor hem de deneyim katıyor. Satış temsilcileri gibi görevler için deneyim talep edilirken, günlük çalışan hosteslik gibi işlerde deneyim aranmadığı için üniversitelilerin yahut okumakta olan gençlerin ilgisini çekiyor. Hosteslik için boyun genellikle 1.65 cm’den kısa olmaması, 18-27 yaş arasında olmak ve uluslararası kongreler için en azından orta düzeyde bir İngilizce bilgisi bekleniyor. Rusça bilmek ise son derece avantajlı. Bazı ilanlar analiz edildiğinde 38 beden gibi bir sınırlamaya da rastlanabiliyor. Fuarlarda kurulmuş stantların başında yardımcı elaman olarak çalışarak günlük çalışan hostesler göreviyle 90 ila 120 TL arasında para kazanmak olasıdır. Kimi firmalar çalışanlarına ulaşım ve yemek gibi ek imkanlar da sunmakta. Bu arada hemen atlamadan ekleyelim, prim veren bir şirketle anlaşabilirseniz, sunduğunuz performansa göre prim almanız da olasıdır.

Tüketicilerin ve ziyaretçilerin satın alma kararlarını olumlu yönde etkileyebilecek ve onları yönlendirebilecek özellikte olmaları günlük çalışan bir hostes için ilk sırada yer alabilecek olumlu bir özelliktir. İstanbul Model Manken kadroları olarak bizler siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunmayı ilke ve görev edindik.

 

Katalog Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.