Fuar Servis Hostesi Fiyatları

fuar-hostesi-fiyat-kampanya

İstanbul Model Manken firması ismiyle 2008’de faaliyete başlamış eğitimli, genç ve dinamik bir firmayız. Tanıtım ve organizasyon konularında tam müşteri ve çalışan memnuniyeti anlayışıyla yola çıktık. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ile kat ettiğimiz bu zorlu yolda emin adımlarla ilerliyor, insan kaynakları ve fuarcılık hizmetleri konusunda ekiplerimize ve hizmetimize güveniyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana geçen kısa zaman zarfında sektöründeki lider firmalar ile yapmış olduğumuz organizasyon, etkinlik, fuar ve tanıtım çalışmalarında büyük başarılara imza atmış bulunmaktayız.

Firmamızın bünyesinde sektöründe deneyimli, çoğu üniversite, yüksekokul öğrencileri ve genç mezunlarından oluşan, eğitim seviyesi oldukça yüksek, yabancı lisanlara hâkim, prezantabl geniş bir host ve hostes kadrosu mevcuttur.

İnsana yatırım yapmak, yenilik ve yaratıcılıkta öncü olmak, yeni referanslar kazanmak, sektörü ve müşterilerimizi bilinçlendirmek ana hedeflerimizdendir. Hizmetleri az maliyet ve yüksek kaliteyle sunmak imkânsız gibi gözükse de bizler için asla zorlayıcı bir hedef değildir. Farkı yaratabilmek ve bunu hissettirebilmek, tüm tüketici gruplara ulaşabilmek ana misyonumuzdur.

Ayrıca tüm bu saydıklarımıza ilave olarak; sunum alanında yiyecek içecek gibi promosyon ürünlerinin; tedarik, hazırlık ve ikram aşamalarını sorunsuz olarak takipçilerimize sağlamaktayız. Profesyonel servis hosteslerimiz ve deneyimli garsonlarımız ile müşterilerinizin ve sizlerin memnun kalacağı bir hizmet sağlamaktayız. Fuar servis hostesi fiyatları; organizasyonun süresine ve yapılacağı yere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Servis hosteslerimizin bilgi ve becerisi bu fiyatları etkileyebilen bir başka önemli unsurdur.

İstanbul Model Manken kadroları olarak amacımız; etkinlik ve organizasyon hususlarında destek ihtiyacı isteyen yerli ve yabancı firmalara yüzde yüz 100 müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla konusunda deneyimli, başarılı ve dinamik bir ekiple hizmet vermektir. İster tam zamanlı ister yarı zamanlı talepleriniz olsun İstanbul Model Manken sizlere yeter.

Katalog Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.