Fuar Mankeni

Sektörünün uzun yıllardır lider firmalarından birisi olan İstanbul Model Manken; her türlü fuar ve benzer etkinlikleriniz için sorunsuz VİP çözümler sunan, bay bayan fuar mankeni ve benzer profesyonel ihtiyaçlarınız için sizlere yardımcı olmayı kendine görev edinmiş, ticari kaygılardan uzak profesyonel çözüm uzmanınızdır. Yapmayı düşündüğünüz yahut planladığınız açılışlara, defile ve benzer organizasyonlara, fuar ve sunumlara kendi çalışanlarınızla iştirak etmek yerine bu hizmeti konusunda uzman kurumlardan talep etmeniz menfaatiniz icabıdır. Hemen hemen tüm sektörlerde rekabetin kıyasıya arttığı düşünüldüğünde takipçileri memnun edebilmek adına tercihleri dikkatle yapabilmek, öne çıkabilmek adına hayati önem taşır.

Son yıllarda özellikle gençler arasında popüler mesleklerden birisi olan fuar mankenliği, uzun süreli olarak ayakta çalışılması ve güler yüzlü olunması gereken yıpratıcı bir meslek olduğu için dışarıdan yorucu gelebilir. Lakin yeni sektörlere geçebilme şansı ve niteliklere göre dolgun ücret gibi avantajları düşünüldüğünde günümüzde birçok kişi özellikle de gençler tarafından sıkça tercih ediliyor. Bu sebepten olsa gerek, fuar mankeni başvurusu yapanların sayısı da sürekli artış halinde.

Fuar mankeni temini ve yönlendirilmesi gibi kalıcı görevlerimize ek olarak; stand tasarım ve uygulamalarda, nihai kaliteyi ve hizmeti zamanında teslim edebilmeyi ilke edinmiş, reklamcılık sektöründeki öncü firmalardan biriyiz. Bu konuda kendimize rakip tanımıyoruz.

Becerilerini geliştirmeyi ilke edinen İstanbul Model Manken’in kurumsal kadroları olarak bizler, sadece manken ve cast ajansı olmakla kalmıyor, her türlü tanıtım, organizasyon, modellik ve konumuzla alakalı pek çok faaliyet alanında emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Sizlere bir telefon kadar uzağız. Her türlü sorunuz için bizlere iletişim formumuz ve sabit telefonlarımız üzerinden 7 gün 24 saat ulaşabilir, aklınıza takılan tüm soruları çekinmeden bizlere sorabilirsiniz.

Katalog Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.