Fuar Mankeni Fiyatları

Fuar mankeni fiyatları, organizasyonun düzenleneceği bölgeye ve sürelere göre farklılık gösterebilmektedir. Üniversite yahut yüksekokul öğrencilerinin, yeni mezunların veya gençlerin rağbet ettiği yarı zamanlı popüler mesleklerden olan fuar mankenliği; kişisel hijyenine özen gösteren, prezantabl, iletişimi güçlü adaylar için son derece popüler bir iş koludur. Dil bilgisi; çalışanlara ve firma sahiplerine kalıcı katma değerler sağlayabildiği gibi pazarları da genişletebilmektedir. Rusça, İngilizce ve Arapça gibi dilleri akıcı olarak konuşabilmek Tercüman Hostesler, araç ve ekipmanları kullanabilmek, data toplama ve sunum kabiliyetleri maaşları nispi olarak arttırır. Öte yandan maaşlara ek olarak sigorta, yemek, servis ve benzer haklar mutlaka çalışanlara sunulmalıdır.

Ajansımız  İstanbul Model Manken’in bünyesinde sektöründe deneyimli, çoğu üniversite yüksekokul öğrencileri ve genç mezunlarından oluşan, eğitim düzeyi oldukça yüksek, yabancı lisan bilen, prezantabl geniş bir host ve hostes kadrosu mevcuttur. Tüm ekibimiz, fuar ve organizasyonun başlangıcından son dakikasına kadar doğabilecek sorunlara karşı denetim altındadır. Bizlere web sitemiz ve sabit telefonlarımız üzerinden ulaşarak aklınızdaki tüm soruları soruları sorabilirsiniz.

Markanızın pazar payını arttırmak istiyorsanız, mutlaka fuar ve benzer organizasyonlara düzenli olarak katılmalısınız. Fuar mankenlerinin müşterinizin karşısındaki yüzü olduğu düşünülürse ciddi firmalarla çalışmanın önemi bir kez daha anlaşılabilir. İstanbul Model Manken Ajansı olarak referanslarımız sayfamızı atlamadan incelemenizi öneririz.

Pazarlama faaliyetlerinde; bir ürün yahut hizmet tanıtımının başarılı bir görüşme ile ne kadar yükseldiği oldukça bildiğimiz bir realitedir. Bu bağlamda pazar, avm ya da açık hava tanıtımlarında ürün veya hizmet hakkında sorulabilecek sorulara ancak profesyonel ve eğitimli bir ekip cevap verebilir. Manken ve tanıtımlara ayrılması düşünülen bütçeler firmalar için fazla gelmemelidir. Asistanlık hizmetleri günümüzün önemli ancak gelir getirebilecek olumlu geri dönüşleri olabilecek mali kalemlerindendir.

Katalog Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.