Fuar İçin Hostes

Fuar İçin Hostes;

Fuarların; organizasyon ve sunumların, benzer çalışmaların neredeyse her hafta düzenlendiği günümüzde başarılı ve referans gösterebilecek ajanslarla çalışmanız maddi ve manevi menfaatiniz icabıdır. Fuar mankeni,  Fuar Host ve Hostes   hizmetleri ve benzer tüm işleriniz için İstanbul Model Manken sizlere yeter.

Reklamcılık dünyasına ilk adım attığımızda sınırlı sayıda olan Müşteri sayımız şimdilerde her kesimden geniş bir portföye ulaştı. Kurulum ve gelişim aşamalarını tamamlamış ajansımız İstanbul Model Manken, genç, dinamik ve eğitimli ekibiyle çalışmalarına ilk günlerindeki enerjisiyle devam etmektedir. Bizler; profesyonel ekip katılımına inanır; dürüst, hızlı ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sağlamayı amaçlarız. Etik kurallara göz ardı etmeden dikkatle hareket etmek ana misyonumuzdur. Müşterilerimizin ve konuklarımızın memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için maksimum çaba ve motivasyonu sergileriz.

Unutmadan ve atlamadan ifade edelim, kısa sürede tesis ettiği güçlü müşteri ağı ile ajansımız, matbaa ve basılı malzemeler konusunda da alanındaki uzmanlığını kanıtlamıştır. Sizlere çok geniş bir yelpazede uygun fiyatlarla hizmet sunmaktayız.

Cnr Expo | Tüyap | İFM | İstanbul Kongre Merkezi | Haliç Kongre Merkezi | Günlük Hostes Ajansı İletişim; 0 5425093234.

Bir cevap yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.

Scroll Up