Fuar Hostesi Temini

Kurumsal kimliğiniz ve iş kaliteniz söz konusu olacağı için Fuar hostesi temini gibi kritik bir konu, güçlü referanslara sahip yetkili ajanslar üzerinden takip edilip araştırılmalıdır. Tabi ki mali olarak çok daha çekici gelen merdiven altı teklifler olacaktır ancak şahıs ve firma itibarınızın söz konusu olabileceği düşünüldüğünde anlaşmaları profesyonel ajanslarla yapmak her zaman avantajınızadır.

Fuar hostesleri hostlarının kazanabildiği günlük ücretler kentlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Öyle ki bazı firmalar fiziği çok daha düzgün ve dil bilen host ve hosteslere daha çok ücret teklif edebilmektedir. Deneyim, stres altında çalışma becerisi ve güler yüzlü olmak da sabit ücretleri etkileyebilmektedir. Bununla beraber amatörler için kazanılabilecek en düşük ücretin günde 75-80 TL olduğunu ve en yüksek ücretin de 100 TL civarında olduğunu kabaca ifade edebiliriz. Ancak bir üst satırda da belirttiğimiz üzere; daha tecrübeli veya başarılı hosteslerin gelirleri kabiliyetlerine göre günde 250 TL ye kadar çıkabilmektedir. Bazı yarı zamanlı host ve hosteslik işlerinde bu belirttiğimiz ücretlere sigorta da dâhil edilmektedir. Bunun dışında Rusça ve benzer dilleri akıcı olarak konuşabilen kişilerin ücretleri de önemli oranda artmaktadır.

Firmanızı ilk kez ziyaret edecek olan konuklarınız ürün ve hizmetleriniz ile ilgili ilk izlenimlerini standınızdaki fuar hostesi aracılığı ile edinecekleridir. Bu bakımdan profesyonel tavsiyelere uymak kaliteyi sağlamak adına son derece önemlidir.

Fuar hostesi temini için öncelikle firmamız İstanbul Model Manken’e danışmanız, referanslarımız kısmını incelemeniz menfaatiniz icabıdır. Yılların getirdiği bilgi, birikim ve uygun fiyat politikası avantajımız ile fuar hostesi bulabileceğiniz en uygun kanallardan birisi ajansımızdır. Web sitemizin iletişim menüsü veya iletişim formlarımız üzerinden bizlerle temas kurunuz. Ücretsiz danışmanlık ve yönlendirme hizmetimizden istifade etmenizi öneririz.

Katalog Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.