Fuar Hostesi Günlük Ücret

incele

CNR TÜYAP İstanbul fuarları ve benzer organizasyonlar için; kayıt, karşılama, ağırlama, uğurlama, ikram ve tanıtım hostesi hizmetleri vermekteyiz. Profesyonel fotoğrafçılık çözümleri de sunan çözüm ortağınız İstanbul Model Manken; manken kiralama ve reklamcılık ajansı olarak 2008’den bu yana siz değerli müşterilerine uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Misyonumuz sadece müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetidir.

Fuar standı kurulumu, ekipman temini, tanıtım çalışması, satış destek, web tasarım ve hostes kiralama hizmetlerimiz ile  siz değerli firma sahiplerinin hizmetindeyiz.

Fuar hostesleri ve hostları; gelen konukları güler yüzle karşılayarak ilgili sunum alanlarına yönlendirme, varsa ikramları hazırlayarak ziyaretçilere sunma, stant ve ortamın genel düzenini sağlamak gibi görevleri idare eden – kritik öneme sahip önemli ara elemanlardandır. Gerektiğinde sabit formlar üzerinden bilgi ve analiz toplamak, data paylaşmak gibi faaliyetleri de sempatiklikleriyle sağlayabilirler. Fuar hosteslerinin dil bilgisi, eğitimi, araç ve ekipmanlara olan yatkınlığı, araç kullanabilmeleri ve benzer kabiliyetleri kendilerine katma değer sağladığı gibi olumlu oranda maaşlarına yansımaktadır. Sabit maaşlarına ek olarak; prim, sosyal haklar, yemek, servis ve benzer iyileştirmeler tüm elemanlarımıza sunulmaktadır.

Profesyonel fuar hostesi kadromuzu ve tüm analitik detayları firmamızın web sitesi üzerinden; referanslarımız sayfalarımızdan ve kataloglarımızdan detaylıca inceleyebilirsiniz. Uygun maliyetleriyle VİP çözümler sunan İstanbul Model Manken bir telefon kadar uzağınızdadır.

Tüm bu saydığımız bilgilere ilave olarak; özellikle son yıllarda talep gören Tercüman Hostes, akıcı yabancı dil bilgisini kusursuzca kullanarak gelen konuklar ve sunum yetkilileri arasındaki diyalogları akıcılaştırmaktadır. İngilizce, Fransızca, Rusça, Arapça veya Almanca dillerinden biri yahut birden fazlasına sahip olan hosteslerin ücretleri de buna bağlı olarak önemli miktarlarda artmaktadır. İstanbul Model Manken olarak olası “Tercüman Hostes” taleplerinizi de sorunsuzca karşılamaktayız.

Bir yanıt yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.