Fuar Hostesi Fiyatları

fuar-hostesi-fiyat-kampanya

Fuar hostesi fiyatları;

Fuar, kongre ve tanıtım hosteslerine, özellikle son yıllarda firmalar tarafından yoğun olarak rağbet gösterilmektedir. Kongre, toplantı, sunum, konser ve benzeri aktivitelerin neredeyse her hafta düzenlendiği düşünülürse bu talebin neden bu kadar yüksek olduğu daha iyi anlaşılabilir. Firmamız İstanbul Model Manken, kalifiye ve bilgili eleman temini konusunda sizlere 2008 senesinden bu yana hizmet sunmaktadır. Kendilerine düzenli olarak eğitim verilen çalışanlarımız, tercüme konularında da bilgilidir.

Uygun maliyetli çözümleri siz değerli firma sahiplerine sunmaya azami özen gösteren İstanbul Model Manken için tek misyon müşteri ve çalışan memnuniyetidir. Fuar hostesi fiyatları, çalışanların deneyimine ve bilgisine göre artabilir. Araç ve ekipman kullanımına bağlı kabiliyetler çalışanların fiyatlarında belirleyici olabilmektedir. Öte yandan yeni mezunlar, üniversite öğrencileri ve gençler açısından farklı ve nispeten avantajlı fiyatlar belirlenebilir. İşçi sağlığı ve iş güvenliği eğitimleri gibi düzenli bilgilendirmeleri rutin olarak sağlamaktayız.

Seminer, kongre ve bayi toplantıları gibi kurumsal aktivitelerde profesyonel, güler yüzlü ve çalışkan hizmet kadrosu ile konuklara akıcı olarak hizmet revizyonu gerekmektedir. Seminer, toplantı veya kongre hostesi olarak atadığımız host-hostes kadromuz; kayıt takipleri, karşılama ve ağırlama, yönlendirme, yer gösterme, data analizi, promosyon ürün aktarımı, salon içi düzenlerinin sağlanması, ikram, servisler ve uğurlama gibi hizmetleri tam olarak yerine getirmekle yükümlüdür. Organizasyon sahibi firma tarafından talep edilen tek tip kıyafet ile kadromuz giydirilerek kongre seminer ve toplantılarda profesyonelce hizmet sağlanır.

Markanızın pazar payını arttırmak ve düzenli olarak tanıtmak istiyorsanız, diğer tanıtım materyallerinize ek olarak ürünlerinizi tanıtmak ve tattırmak da büyük faydalar sağlayacaktır. Fuarlara katılmanın esas olarak önemi budur. Deneyimli elemanlarımız, ürün veya hizmetiniz hakkında tüketicinin yönelttiği sorularla ilgili bilgi sahibi olacağı için raporlar hazırlayıp ve sizlere sunacaktır.

Bir cevap yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.