Düğün Karşılama Hostesleri

Çiftlerin en mutlu anı olarak görülen düğünler, kusursuz bir organizasyon ve ön planlamaya ihtiyaç duyar. Bir defa yapılacak bir eylem olarak düşünüldüğünden aileler bu organizasyon ve hizmetlerin görkemli, şık ve sorunsuz geçmesini ısrarla talep ederler. Düğün Karşılama Hostesleri Hizmeti alacakları ajanslardan da aynı hassasiyeti beklemek en tabi haklarıdır.

Düğün gününü önceden belirleyen aileler; düğün organizasyonu için, salon ya da dış etkinlik alanını kiralarlar. Düğün ve benzer organizasyonların içeriğinde ses sistemi kurumları, müzik grubu temini, masa düzenlenmesi ve catering gibi hizmetler yer almaktadır. Düğün karşılama hostesleri ise bu mutlu günde kritik öneme sahip ara elemanlardandır. Organizasyon için organizasyon ajansları; gelen konukları karşılamak, kayıtlarını karşılaştırmak ve yönlendirmek için hostes temini yoluna giderler. Bu hosteslere düğün hostesi ya da düğün karşılama hostesi denir. Genellikle deneyimli ve görsel olarak çekici karşılama hostesleri kendileri için belirlenmiş bir konseptinin dışına çıkmazlar.

Sınırsız hizmet sunan firmamız İstanbul Model Manken, her türlü ara eleman temini konusunda engin tecrübesiyle sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Sadece düğünde veya nikahlarda değil kına gecesi benzeri yöresel gecelerde de hostesler görev yapabilir. Özel kostüm  giyen hostesler gece boyunca gelin ve arkadaşlarının yanında yardımcı eleman olarak bulunur, davetlileri eğlendirirler. Bu hosteslere de kına gecesi organizasyonu hostesi denmektedir. Düğün yerine sade nikah töreni tercih eden aileler için de destek elemanı olarak görev yapmaları mümkündür.

Maksimum 4 saat görev yapabilecek şekilde çalışması planlanan hostesler, sadece karşılama yapacaksa buna göre ücret alır, yönlendirme ve ağırlama yapacaksa ücretler değişkenlik gösterebilmektedir. İstanbul Model Manken ajansı, deneyimli kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Düğün Karşılama Hostesleri ihtiyacınız için, Ajansımız size yeter.

Katalog Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.