Diplomat Zarflar

Kurumsal kimliğiniz için çok önemli bir yer sahip olan zarflar; şirketlerin tüm basılı malzemelerini taşıyan baskılı matbaa ürünleridir. Tek renk, 2 renk veya 4 renk olarak basılabilen zarflar türlerine göre; diplomat zarf, pencereli diplomat zarf, torba zarf, davetiye zarfları, CD zarfları, kendinden yapışkanlı ve perforeli zarflar olarak ayrılırlar. Genelde firmaların amblem – logo gibi görsel materyallerine üzerilerinde yer verdikleri için dört renk baskı tercih edilmekte! İstanbul Model Manken tasarım ekibi olarak varak baskı, gofre ve lak uygulamalarını başarıyla gerçekleştirebildiğimizi vurgulamak isteriz. 1.hamur ve 110 gr’lık kağıtlar dışında kartelamızdan farklı alternatifler de belirleyebilirsiniz. Geniş tasarım örneklerimiz ve basım tekniğimiz ile firmanızı mutlu edeceğimize inanıyoruz.

Son yıllarda yırtılmaz ve dayanıklı tyvek ve torba zarflar rağbet gördüğü için bu tip zarfları kısaca özetlemek isteriz.Tyvek malzeme mukavemeti yüksek, hafif ve sudan etkilenmeyen bir malzemedir. Yırtılmaya, dış şartlara dayanıklıdır. Üzerine yazılan yazılar asla çıkmaz. Körüklü, ipli gibi farklı zarf türleri de mevcuttur. Tutkallı ve kendinden yapışkanlı olan torba zarflar ise firmaların özel yazışma ve numunelerini taşıyan zarf türleridir. Perforaj, varak baskı ve gofre uygulamaların üzerine sıkça uygulandığını da belirtelim. İçerdiği evrakları görünmeden muhattabına ulaştıran önemli bir ara eleman olan zarfları seçerken hassas davranmalıyız.

Zarfın ölçüsü, rengi, son adedi, kağıt türü vb. etkenler nedeniyle fiyatlar değişebilmekte. Bastırmak istediğiniz tüm ürünleriniz için İstanbul Model Manken’in müşteri temsilcileri sizlerler iletişime geçerek istediğiniz özellikteki tasarımı ve baskısı için en hızlı şekilde fiyat teklifinizi özenle oluşturmaktadır. Arzu ettiğini takdirde sistemiz üzerine yer alan telefon numaralarımızdan yada eposta adresimizden zarf tasarım ve baskısı için son fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

Torba zarflar, renkli zarflar, davetiye zarfları, özel üretim zarflar, kare zarflar, buklet zarflar, exspress torba zarflar, dosya zarflar, körüklü zarflar, diplomat zarflar, hava yastıklı zarflar, poşet zarflar, mekanize zarflar kısacası aklınıza gelebilecek tüm seçenekleri kısa süre içinde matbaa ekibimizle koordineli uygulayabiliyoruz.

Belirtilmiş Olduğumuz Ürünlerin Min. Siparişi 500 Adettir.

Bilmeniz Gerekenler

  • Üretim Süremiz 3 ( Üç) İş Günüdür.
  • Fiyatlarımıza K.D.V. Dahil Değildir.
  • Hazır Gelen Çalışmalardan ve orta ölçekli Çalışmalardan İlave Olarak Tasarım Ücreti İstenmez.
  • Profesyonel Tasarımlar da ücret taleb edilmektedir.
  • Karton Çanta tasarımları, CDR. – Fh9 -11 – Illustrator – PDF
    için geçerlidir.
  • Diplomat Zarf Fiyat Listemiz Sayfamızda Mevcuttur. Sitemizde Olmayan Diğer Özellikleri ve Adetleri Bulunan Diplomat Zarflar İçin Sipariş Geçilmelidir. İstenilen Özellikleri ve Adetleri Belirtmeniz Rica Olunur.

Diplomat Zarflar

Sadece birkaç işlemden sonra, profesyonel deneyimimiz ile tanışın.

Müşteri Yetkilisi, 0542 509 32 34

Bizimle İletişime Geçin