Cnr Expo Fuar Hostesi

no images were found

Cnr Expo Fuar Mankeni | Tüyap Fuar Mankeni | Fuar Hostesi | Stand Hostesi | A Grup Manken | Fuar Mankeni | Yabancı Mankenler | Görsel Mankenler İletişim; 0 5425093234.

Fuar mankenliği; senenin 12 ayına yayılan ve kalıcı gelir imkanları sunan günümüzün popüler mesleklerdendir. Yarı zamanlı ve tam zamanlı olarak dikkat çekici mankenler  bulunabilmektedir. Fuar mankenleri, fuar, sunum, prezantasyon, toplantı, konser, tanıtım ve benzer organizasyonlarda firma ve müşterilere yardımcı olur. Kadınlar; bu meslek kolunda ilk tercihlerden birisi olsa da erkek çalışanlara da rağbet gösterilebildiği rakamlara rastlıyor.

Etkinliğin tertipleneceği organizasyon alanındaki stantta konuklarını karşılayan fuar mankenleri, misafirlere çeşitli ikramlarda bulunmak ve varsa sorularını cevaplandırmak gibi farklı görevleri de üstlenebilmektedir. Özetle karşılamak, ağırlamak ve son noktada uğurlamak ana görevlerindendir. Üstelik fuar mankenleri için “yalnızca fuarlarda görev yaparlar” algısını da yıkmak gereklidir. Kongre veya seminer gibi kültürel etkinliklerin yanı sıra basın toplantılarında da önemli ziyaretçileri ağırlayabilirler. Eğer konuklarınızın isim, e-posta veya mobil bilgilerinin kayıt altına alınması gerekliyse, bu işlemi de fuar mankenlerimiz sorunsuzca üstlenir. Tüm bunlara ilave olarak, hizmet verdiği firmanın kurumsal altyapısına uygun olarak kıyafet tercihleri yaparlar. Yerli yahut yabancı çoğu firma standart şekliyle siyah ve beyaz renklerinin kullanıldığı giysileri tercih etse, bazı kuruluşlar özel kıyafet talebinde ısrarcı olabilmektedir. İstanbul Model Mankeni ajansı bünyesinde  özellikle yabancı manken, arayanlar, rahatça bulabilmektedir.

Alanında uzun yıllara yayılan iş tecrübesi ile İstanbul Model Manken gerek iş disiplini gerekse çalışanlarına düzenli olarak verdiği eğitimleri ile siz değerli müşterilerimiz arasında “çözüm ortağı” olarak kabul görmüş deneyimli ajanslardandır. Bizlere web sitemizin iletişim formları ve sabit telefonlarımız üzerinden ulaşabilir, aklınıza takılan tüm soruları gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz.