Cepli Dosya

Normal ve cepli olarak sınıflandırılan dosyalar, büyük ölçekli kurumsal şirketlerin tanıtım ihtiyaçları için tasarlanır.Sunum Dosyası olarak ta bilinen Cepli dosya Teklif ve önemli sunumların cepli dosya ile iletildiğini düşündüğümüzde görsellik adına ne kadar kritik bir öneme sahip olduğunu bir kez daha fark edebiliriz.

Tasarımlarını sizlerden gelen talepler doğrultusunda geliştiren İstanbul Model Manken; kabartma olarak da bilinengofre, altın-gümüş yaldızlı varak baskı, bölgesel parlaklık, omega tel dikiş, cift veya tek cepli mat – parlak selefon çözümleri de sunar. Genel olarak ürünlerimiz kalın kağıtlardan ve evrak çantalarına sığacak boyutlarda basılmaktadır. 350 mat veya parlak kuşe kağıtlara uygulanabileceği gibi Amerikan Bristol tarzı farklı kağıt seçenekleri de kullanılabilir. İçerisinde kartvizit, antetli kağıda teklif, tanıtım amaçlı broşür, katalog ve CD gibi değişik tanıtım materyalleri bulunabilir. Unutmadan belirtelim; dosya tasarımınızı A’dan Z’ye yapabileceğimiz gibi, tasarımınızı baskıya hazır hale getirmek için son grafik uygulaması yine firmamız tarafından uygulanabilir.

Mat selefonlu cepli dosya, mat selefonlu kısmi laklı, parlak selefonlu cepli dosya yine İstanbul Model Manken’in konusunda uzman ekipleri tarafından başarıyla uygulanabilir. Her sektörde rekabetin kıyasıya arttığı düşünüldüğünde basılı kurumsal materyallerin dikkatle oluşturulması gerekli. Talep edilen baskı adedi kaç olursa olsun; tüm müşterilerimiz, arzu ettikleri takdirde üretilen cepli dosyalarının tasarımdan baskıya her aşamasında bulunabilir ve son onaylarını verebilirler.

Cepli dosyalar tek bir kapakta basılabildiği gibi çift kapaklı olarak da üretilebilir. Yırtılmaz Tyvek çözümler yine talep gören alternatiflerdendir. Cepli Dosya sunum ve görsel ifade için güçlü bir avantajdır. Matbaa dilinde cepli dosya olarak bilinen sunum dosyaları 22×31 cm boyutlarında olabileceği gibi talebe göre değişebilecek formlarda oluşturulabilir. İş ortaklarınıza veya çalışmayı amaçladığınız kurumlar takdim edececeğiniz önemli veriler varsa prestijinizi arttıracak bu ürünü mutlaka kullanmalısınız.

 

Belirtilmiş Olduğumuz Ürünlerin Min. Siparişi 1000 Adettir.

Bilmeniz Gerekenler

  • Cepli Dosya Üretim Süremiz 4 ( Dört ) İş Günüdür.
  • Fiyatlarımıza K.D.V. Dahil Değildir.
  • Hazır Gelen Çalışmalardan ve orta ölçekli Çalışmalardan İlave Olarak Tasarım Ücreti İstenmez.
  • Profesyonel Tasarımlar da ücret taleb edilmektedir.
  • Cepli Dosya tasarımları, CDR. – Fh9 -11 – Illustrator – PDF
    için geçerlidir.
  • Cepli Dosya Fiyat Listemiz Sayfamızda Mevcuttur. Sitemizde Olmayan Diğer Özellikleri ve Adetleri Bulunan Cepli Dosyalar İçin Sipariş Geçilmelidir. İstenilen Özellikleri ve Adetleri Belirtmeniz Rica Olunur.

Cepli Dosya

Sadece birkaç işlemden sonra, profesyonel deneyimimiz ile tanışın.

Müşteri Yetkilisi, 0542 509 32 34