Brunch Karşılama Mankeni

Brunch karşılama mankeni ve detayları analiz etmeden önce brunch kelime manası ile ne anlama geliyor izah etmek isteriz.

En kısa tarifiyle; sabah kahvaltısı ile öğle yemeğinin birleşimine brunch adı verilmektedir. Özellikle hafta sonları yapılan bu kahvaltı türünün son senelerin gözde beslenme aktivitelerinden biri olduğu söylenebilir. Pek çok restoran ve mekân sahibi bu hizmeti konuklarına sunmaktadır. Açık büfe şeklinde hizmet verenlerin yanı sıra fiks menü olarak da seçenekler mevcuttur.

Kahvaltı İngilizce‘de breakfast olarak bilinmekte. Öğle yemeği manasına gelen lunch kelimesi ile birleşiminden ortaya brunch kelimesi doğmuştur. Yiyecek ve içecek sektörünün önemli bir ayağı olarak kabul görür. Adından anlayabileceğiniz üzere geç saatlerde planlanan kahvaltının genel adına denmektedir. Hafta sonları geç saatlerde yataktan kalkma adeti edinmiş insanların kahvaltı ile öğle yemeğini birleştirmesidir özetle. Eski vakitlerde akrabalarca yapılan hafta sonu kahvaltıları brunch ile geç saatlere rahatça taşınabilmektedir.

Bizler; yoğun ve sıkıcı iş hayatında zaman kavramını çoğu zaman kaybediyoruz. Bu tip eğlenceli hafta sonu kaçamakları neşe ve huzur arayışında olanlarca çok beğenilmiş ve alışkanlık haline gelmiştir. Brunch, evinizde de kolayca yapılabilen bir toplantı aktivitesidir. Profesyonel olarak planlanan bruch’lar ise; toplantı ve sunumları eğlenceli hale getirebilmekte. Yarattığı sıcak sohbet ortamı yeni fikirlerin ve iş konularının ortaya çıkabilmesi için en uygun atmosferi oluşturmaktadır.

Brunch karşılama mankeni, bu tip profesyonel sunum çözümleri sağlamak isteyen ancak vakitsizlik nedeniyle planlama için yeterli zamanı bulamayan siz değerli firmalar için kritik öneme sahip ara elemanlardandır. Ajansımız İstanbul Model Manken, uygun maliyetler ile çözüm odaklı çalışarak karşılama host ve hosteslerinin temini hususunda etkili seçenekler sunar. Siz de konuklarınızı toplantıların sıkıcılığından kurtarmak istiyorsanız her türlü profesyonel çözümümüz ile sizlere bir telefon kadar uzağız.

Katalog Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.