Broşür El İlanı

Genelde 1. hamur ya da kuşe kağıda basılan ve broşürlerde ifade ve tasarım ne kadar sade olursa hedefinize o kadar kısa sürede ulaşırsınız. El broşürü, daha ziyade kalabalık mekanlarda elle dağıtılan – ilan panoları üzerine asılan birbasılı reklam malzemesidir. İşletmelerin tanıtılması, kampanya haberleri, aranan elemanlar veya siyasi duyurular gibi çok farklı amaçlarla kullanılabilir. El ilanları daha ziyade tek sayfa olurken broşürler 2 sayfaya kadar çıkabilir. Kağıtta fire miktarının en aza indirgenmesi broşürün maliyet hesaplaması açısından oldukça önemlidir. Ebat ve sayfa miktarı, kaç adet üretileceği, kağıt cinsi ve ek tasarımlar gibi maliyete etki eden faktörler mevcuttur. İstanbul Model Manken’in deneyimli ve yaratıcı kadrosu ile minimum giderle maksimum kaliteye ulaşabileceğinizden emin olabilirsiniz. Varak, selefon kaplama, tel dikiş, kırım, perforaj gibi ekstra görsel imkanlarımız da mevcuttur.

Broşür basımı ve el ilanı basımı mümkün olduğunca az metin bulunmalıdır. Kusursuz slogan ve görsellik umduğunuz başarıyı arttıracaktır. Broşürünüz alım gücü çok yüksek bir alanda dağıtılmıyor ise mutlaka fiyatı öne çıkarın. Bu şekilde gereksiz telefon trafiğini engelleyerek çalışanlarınızın ofis verimini arttırırsınız. Bu gibi basılı materyaller; apartman içi posta kutuları ve giriş kapıları, otomobil silecekleri veya kapıya bırakma gibi değişik yollarla da reklamınızı istediğiniz sonuca ulaşacaksınız. Kuşe kağıda 4 renk ofset imkanlarına da sahip olan firmamız, yüksek kalitede sonuçlar beklenen kurumsal çözümler sunmakta..

En çok kullanılan ebatlar A5 El İlanı ve A4 El İlanı’dır. Siyah beyaz, renkli baskı ve farklı katlama çeşitleri de tercih edilebilir. Özetle, hedef kitleye ulaşması istenen her türlü ürün tanıtımı için etkin bir “reklam” aracıdır. El İlanı ve broşürlerin tek dezavantajı çok uzun süre incelenmemesi olduğu için etkili tasarım kritik önemdedir. Broşüre bir süre bakan kimse inceledikten sonra atabilir, bir kenara kaldırabilir. İnceleyenlerin zihninde, “acaba bu neymiş, neyle ilgiliymiş, ihtiyacım var mı?” gibi soruların belirmesi gerekir. Broşür ve el ilanları; az sayfa sayıları ile gayet ekonomik bir ulaşım aracıdır.

Belirtilmiş Olduğumuz Ürünlerin Min. Siparişi 1000 Adettir.

Bilmeniz Gerekenler

  • Üretim Süremiz 4 ( Dört ) İş Günüdür.
  • Fiyatlarımıza K.D.V. Dahil Değildir.
  • Hazır Gelen Çalışmalardan ve orta ölçekli Çalışmalardan İlave Olarak Tasarım Ücreti İstenmez.
  • Profesyonel Tasarımlar da ücret taleb edilmektedir.
  • Broşür – El İlanı tasarımları, CDR. – Fh9 -11 – Illustrator – PDF
    için geçerlidir.
  • Broşür – El İlanı Fiyat Listemiz Sayfamızda Mevcuttur. Sitemizde Olmayan Diğer Özellikleri ve Adetleri Bulunan Broşür – El İlanları İçin Sipariş Geçilmelidir. İstenilen Özellikleri ve Adetleri Belirtmeniz Rica Olunur.

Broşür - El İlanı

Sadece birkaç işlemden sonra, profesyonel deneyimimiz ile tanışın.

Müşteri Yetkilisi, 0542 509 32 34

Bizimle İletişime Geçin