Bloknot Basımı

Bloknot, üzerinde firma ya da şirket logosu taşıdığından önemli tanıtım materyallerinden biridir. Ofis çalışanlarının demirbaşı olan, promosyon olarak da dağıtılan bloknot’lar; yuvarlak, kapaklı ve küp şekiller de dahil sınırsız alternatifle basılabilir. Kapak ve iç kısım kağıtlarda, belirttiğimiz amblem ve logo uygulanabileceği gibi, iç sayfalarda ürün resimleri ve sloganları da tercih edilebilir. Yazım kolaylığı kaygısıyla matbaa aşamasına gelen bloknotlar, 21, 29,7, 14, 21, 14, 10,5 cm olarak, ya da farklı boyutlarda tasarlanabilir. 80 gram’dan 120 gram’a kadar 1. hamur kağıt seçilebileceği gibi, üst düzey bir bloknotta nispeten kalın ve daha kaliteli kağıt olan kuşe de istenebilir. Kapaklarda dört renk uygulaması en çok rağbet gören stillerdendir. Gün boyu masalarda duracak, üzerinde firma logo ve sloganınızın yer alacağı tanıtım materyalleri kuşkunuz olmasın etkili bir promosyon malzemesi olacaktır. İstanbul Model Manken tasarım ve grafik ekibi olarak her adet ve kalitede baskı sunabileceğimizi belirtmek isteriz.

Küp, spiralli, tutkallı, kapaklı ve sırttan dikişli bloknot olarak farklı çeşitleri olan bloknotlar her türlü yazma, not alma ihtiyacını giderir. Özellikle sosyal hayatta yoğun bir tempoda çalışan insanlar, öğrenciler için kullanımı idealdir. Farklı çeşitleri olan bloknotlar için Küp Bloknot’lar tasarımı ve sempatikliği ile öne çıkar.

Çalışma alanlarında sabit duran küp bloknotlar, genelde iş çevrelerinde – evlerde telefon yanında tutulan kısa not kağıtlarıdır. Ahşap, deri ve suni deri gibi destekler ile de üretilebilir. Uzun bir süre sabit durduğu için logonuz ve isminiz öne çıkar. Küp bloknotların basımında, öncelikle kağıdın duracağı esas alan olan “kutu” meydana getirilir. Genelde hacimli durması için 300 gram Amerikan Bristol kağıttan oluşturulur. 4 renk ofset baskı ve parlak selefon uygulanır. İçinde yer alan not kağıtları, 75 gram’dan 120 grama çeşitleri bulunan 1. hamur kağıttan seçilir. Dış kısmı genelde 8 x 8 x 5 cm ölçüsünde olur ve içine yaklaşık 500 yaprak kağıt sığar. Küp genelde iç sayfalarda baskı olmaz.

Belirtilmiş Olduğumuz Ürünlerin Min. Siparişi 100 Adettir.

Bilmeniz Gerekenler

  • Üretim Süremiz 6 ( Altı ) İş Günüdür.
  • Fiyatlarımıza K.D.V. Dahil Değildir.
  • Hazır Gelen Çalışmalardan ve orta ölçekli Çalışmalardan İlave Olarak Tasarım Ücreti İstenmez.
  • Profesyonel Tasarımlar da ücret taleb edilmektedir.
  • Karton Çanta tasarımları, CDR. – Fh9 -11 – Illustrator – PDF
    için geçerlidir.
  • Bloknot Fiyat Listemiz Sayfamızda Mevcuttur. Sitemizde Olmayan Diğer Özellikleri ve Adetleri Bulunan Bloknot İçin Sipariş Geçilmelidir. İstenilen Özellikleri ve Adetleri Belirtmeniz Rica Olunur.

Bloknot

Sadece birkaç işlemden sonra, profesyonel deneyimimiz ile tanışın.

Müşteri Yetkilisi, 0542 509 32 34

Bizimle İletişime GeçinBir yanıt yazın