Bayan Karşılama Hostesi

İster küçük ve nispeten düşük ölçekli bir firma; isterseniz dev ve kurumsal bir yapı olun, ikili ilişkileri güçlü tutmak, müşterinizle tam bir iletişim sağlayabilmek zorundasınız. Ürün sunum ve tanıtımlarından fuar organizasyon aktivitelerine kadar onlarca alt başlıkta hizmet sunabilen bay bayan karşılama hostesi, part-time bir çalışan olduğu algısıyla küçümsenmesi gereken profesyonel bir çalışandır.

Özellikle son yıllarda öğrenciler tarafından tercih edilen bu yeni iş kolu; restoranlardan fuar – tanıtım ve organizasyonlara, hastane projelerinden ve çok uluslu şirket toplantılarına, ödül törenleri-kutlama ve açılışlara kadar onlarca farklı kanalda memnuniyet odaklı hizmet sunuyor. Geniş bir görev tanımına sahip bayan hostesler  müşterilerin etkileşimde bulunduğu ilk ve son kişi oldukları için güçlü bir etkileşim adına kritik öneme sahiptirler. Kibar, nazik ve sempatik olmaları doğaları gereğidir.

İnsan ilişkilerinde başarılı, enerjik ve akıcı konuşabilen, düzgün bir diksiyona sahip, kişisel hijyenine ve görüntüsüne özen gösteren, görev ve sorumluluk bilincindeki bir bayan karşılama hostesi kurumunuzun müşteri karşısındaki yüzüdür ve önemli bir konumdadır. Deneyimleriyle takım çalışmasına ve tempolu çalışmaya yatkındırlar.  

İş ortağınız İstanbul Model Manken’ in kriz ve stres yönetimine hâkim iletişimi güçlü ve yardımsever kadrosu; bayan karşılama hostesi konusunda da engin deneyimleri ve geniş kataloğu ile aklınızdaki tüm soruları cevaplamaya hazırdır. Merdivenaltı firmalar ile risk deneyimlemek yerine yıllara yayılan tecrübesi ile İstanbul Model Manken uygun fiyatlar ile size her mecrada yardımcı olacaktır. Yabancı dil bilen hostes destek personel konusunda da sizlere yardımcı olmaya hazırız.Kadro sıkıntısı çekmemek adına, devamlılık gerektiren süreçler için başvurularınızı organizasyonlarınızdan en az bir hafta önce yapmalısınız. Gelin; bayan karşılama hostesi konusunda nasıl destek almak istediğinizi beraber belirleyelim, yol haritanızı oluşturalım.

 

 

Katalog Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.