Bardak Altlığı Basımı

Bardak altlığı, evlerde veya ofislerde hayati bir ihtiyaç gibi algılanmasa da; bardakların, konuldukları alan üzerinde leke bırakmasını önlemek için geliştirilmiş temel pratik gereçlerdendir. Sürekli masaların üzerinde göz önünde durması, yıllar içinde etkili bir reklam materyali olarak gelişmesinin önünü açmıştır. Bardak altlığı, İstanbul Model Manken müşterilerinin talebi doğrultusunda; ister yuvarlak Bardak Altlığı , ister kare Bardak Altlığı, ister özel bir tasarımda yapılabilir. Promosyon için de ideal bir ürün olan bardak altıklarının, içerdiği plastik hammadeleri nedeniyle belirli sağlık kriterlerine sahip olması şarttır. Yapılacak baskı ve tasarım kalitesi de yine önemli hususlardandır. Gerek uygun fiyatı gerekse kullanım avantajları ile bardak altlığı oldukça faydalı ve güzel bir promosyon ürünüdür. İstanbul Model Manken tasarım ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin arzuları doğrultusunda istenilen adet ve ebattabardak altlığı imalatını gerçekleştiriyoruz.

Bardak altlıkları; mantar bardak altlığı, eva bardak altlığı, nova bardak altlığı, nova desenli bardak altlığı, frekans bardak altlığı gibi çok çeşitli üretim alternatiflerine sahiptir.

Karton bardak altı tercihlerinde, seçilen kağıda iki taraflı baskı yapılır, araya konan karton mukavemeti sağlar, sonrasında sıvanır ve kesilir. PVC bardak altlığı istenirse tek yüze baskı alınır, kauçuk malzeme ile alt kısım kapatılır, PVC uygulanarak kesilir. Çift taraf baskılı karton bardak altlarında tercihe bağlı olarak 3 mm karton, kağıt olarak da kalın kuşe veya benzeri kağıtlar, 4 renk veya ekstra renk baskı ve iki yüzeyde mat selefon istenmekte. İç yüzeyde karton bulunduğundan malzeme mukavemetlidir. Zemini mantar bardak altlarında, kaymama özelliği yüksektir ve sudan daha az etkilenmektedir. Genelde tercihler, kullanım esnekliği ve cam yüzeylerde kaymaz özelliği nedeni ile “3mm NOVA” alt malzemenin öne çıktığını göstermekte. Biraz önce belirttiğimiz “mantar tabanlı bardak altlıkları” ise en çok kullanılan 2. ürün kategorisindedir.

Amblem, logo ve telefonlarınız sürekli olarak göz önünde olsun istiyorsanız iyi bir tasarımla sizde bu değişik tanıtım materyalini kullanabilirsiniz. Tecrübeli ve kaliteli baskı hizmeti veren bir firmayla çalışmanız menfaatiniz gereğidir. Referanslarımız kısmından örnek çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. İstanbul Model Manken matbaa ve tasarım ekibinin sizlere uygun fiyat sunacağından emin olabilirsiniz.

 

 

Belirtilmiş Olduğumuz Ürünlerin Min. Siparişi 1000 Adettir.

Bilmeniz Gerekenler

  • Üretim Süremiz 10 ( On ) İş Günüdür.
  • Fiyatlarımıza K.D.V. Dahil Değildir.
  • Hazır Gelen Çalışmalardan ve orta ölçekli Çalışmalardan İlave Olarak Tasarım Ücreti İstenmez.
  • Profesyonel Tasarımlar da ücret taleb edilmektedir.
  • Karton Çanta tasarımları, CDR. – Fh9 -11 – Illustrator – PDF
    için geçerlidir.
  • Bardak Altlığı Fiyat Listemiz Sayfamızda Mevcuttur. Sitemizde Olmayan Diğer Özellikleri ve Adetleri Bulunan Bardak Altlıkları İçin Sipariş Geçilmelidir. İstenilen Özellikleri ve Adetleri Belirtmeniz Rica Olunur.

Bardak Altlığı Kağuçuk Taban

Sadece birkaç işlemden sonra, profesyonel deneyimimiz ile tanışın.

Müşteri Yetkilisi, 0542 509 32 34

Bizimle İletişime Geçin