Ayakkabı Katalog Çekimleri

E-ticaret  ve sanal dünyanın önemini kavrayan rakipleriniz; kadın, erkek, çocuk ve spor onlarca yeni model ve yarı mamulü düzenli olarak piyasaya sürüyor. Ayakkabı dünyasında kalite şart ancak sunum ve görsellik de önemli. Ayakkabı katalog çekimleri, her yeni sezon öncesi yapılması gereken rutin işlerden ancak işin bir de e-ticaret ayağı var. Toptan ürün satış mecralarından Instagram’a, Facebook ve diğer online araçlara kadar tüm bu yapılar kaliteli görsellere – üstelik devamlı olarak ihtiyaç duyuyor. Basılı materyaller yerini bu yeni satış dünyasına yavaş yavaş bırakıyor. Böylesine avantajlı satış kanallarından siz neden uzak kalmak isteyesiniz ki?

Bütçeye bağlı olarak tercih edilmesi mümkün dış mekân çekimleri de son yıllarda oldukça revaçta olan uygulamalardandır. El ve ayak mankeni alternatifleri, tarihi alanlarda yapılabilecek çekimler sert ve kalıcı bir etki bırakmak adına son derece önemlidir.

Atlamadan ifade edelim; kötü malzemeyle müşteri kaybetmek ne yazık ki olasıdır. Ayakkabı fotoğrafı çekimleri özelinde konuşsak da tüm katalog çekimleri baştan sonra profesyonellik ve vizyon gerektirir. Sürece hâkim olduğunuzu ve kaliteli fotoğraflar çekebildiğinizi varsayalım; Photoshop ile rötuşlayıp son baskı adımına kadar sorunsuzca gidebilecek misiniz? Çekim esnasında parlayan rugan ve deri ayakkabılarınız olabileceğini, üstelik tek bir modelinizin olmadığını ve bu işi onlarca kez yapmanız gerektiğini düşünürsek? Yeni pazar ve müşteriler bulmak, çalışanlarınızla ilgilenmek varken neden vaktinizi, konsantrasyonunuzu bu iş için harcayasınız ki?

Çalıştığınız fotoğrafçıların işlerini iyi yapıp yapmadığını denetleyebilmeniz adına fotoğrafçılık ile alakalı bazı kavramlara aşina olmalısınız; fon, ışık, perde, paraflaş gibi kavramlar kendinizi zamanla geliştirmenize bağlı olarak sık duyacağınız başlıklar olacak. Nihai olarak çevrenize ve arkadaşlarınıza ayakkabı çekimleri mutlaka gösterilmeli ve yorumları alınmalıdır. Bu şekilde, fotoğrafçınız ile çalışıp çalışmayacağınıza karar verebilirsiniz.

Uzun yıllara yayılan tecrübesi ile hizmet sunan Ajansımız İstanbul Model Manken, konusunda uzman editör ve fotoğrafçıları, detaylı portföyü ve kadrosu ile siz değerli müşterilerine uygun fiyatlarla çekim imkanları sunmaktadır. Aklınıza takılan her soruyu bizlere çekinmeden sorabilir referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Sizleri ofislerimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

Kendi iş yerinizde veya fabrikanızda ayakkabı katalog çekimi yapılmasını isterseniz, bu konuda teknik ekip ve ekipman ile çekim yapma olanağımız vardır. Sadece aramanız yeterli.

 

 

Dış mekân çekimler – Stüdyo çekimleri – Katalog çekimleri – Ürün fotoğraf çekimi – E-ticaret fotoğraf çekimleri – Prodüksiyon. Mankenlik Ajansı. 0542 509 3234

Hemen iletişime Geç !

Bir cevap yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.