Ayakkabı Çekimleri

Yerli ya da yabancı ayakkabı firmaları; ürettikleri yahut dış pazarlardan temin ettikleri ürünlerini çeşitli e-ticaret platformlarında veya tanıtım kataloglarında sergilemek için katalog çekimleri yaptırırlar. Ürünler yarı mamul ya da tam ürün şeklinde olabilir. Ayakkabı katalog çekimleri kusursuz geri dönüşler alabilmek adına her aşaması titizlikle takip edilmesi gereken, profesyonellik isteyen işlerdir. Stüdyo çekimleri yahut dış mekân çekimler ile ilerlemek işverenin takdirine ve bütçesine kalmıştır. Mankenli ayakkabı çekimleri markanıza prestij katma açısından çok büyük öneme sahip olduğunu unutmayalım.

Profesyonel ürün fotoğrafçısı bahsettiğimiz her iki aşamaya da tam olarak hâkim olmalıdır. Daha önce yaptığı çalışmaları mutlaka detaylıca incelenmesi gereken fotoğrafçılar gelebilecek farklı talepleri fotoğraf karelerine başarıyla aktarabilmelidir. Ajansımız İstanbul Model Manken, uygun fiyat teklifleri ile  ürün fotoğrafı çekimi stresinden sizleri kurtaracak çözüm ortağınızdır.

Ürün fotoğraf çekimi için; fotobox, eşit ışık, paraflaş ve yansıma gibi kavramlara yabancı olmamak gerekir ve son adımda uygulanabilecek olası rötuş işlerini de içerdiğinden baştan sona tüm akış yoğun dikkat ve pratiklik gerektirir. Katalog çekimi için fotoğraflanmayı bekleyen 50 çift ayakkabınız olduğunu, üstelik bir o kadar da erkek ve çocukta yeni modelleriniz olduğunu düşünün. Kendiniz mi yapmak istersiniz yoksa bir uzmana danışmak mı? Biraz vaktiniz varsa, ürün fotoğraf çekimi nasıl yapılır sorusuna elbet cevaplar bulabilirsiniz ancak para ve zaman kaybedebileceğinizi aklınızdan çıkarmamalısınız. Muhtemelen Photoshop programı kullanmayı bilmeyeceğinizi de unutmayalım!

Çekim-düzenleme ve baskı süreçleri dahil sizleri tüm bu sıkıcı koşuşturmadan kurtaracak İstanbul Model Manken, ürün fotoğrafı çekimi adına, son yıllarda oldukça revaçta olan manken kullanımına ağırlık vermektedir. Dış mekân performansları son derece başarılı olan el ve ayak mankenleri kataloğumuza bir göz atmanızı öneririz. Bize aklınıza takılan her soruyu çekinmeden sorabilirsiniz.

Kötü fotoğraf ve çekimlerle müşteri potansiyelini kaybetmek olasıdır! Amacınız ürünlerinizi sanal dünyada veya katalog üzerinden tanıtmaksa mutlaka profesyonel bir e-ticaret fotoğrafçısı ile ilerleyin ve çevrenizin yorumlarını alın. Ziyaretçilerin aradığı ürünleri farklı açılardan görebilmesi önemlidir. Sunumları iyileştirmek, belli zamanlarda güncellemek satış rakamlarını artırarak büyük firmalar arasına girmek adına mühimdir. Her sezon onlarca yeni modelin piyasaya çıktığı, rakiplerinizin olduğu düşünüldüğünde ayakkabı çekimleri, kalite standardının korunması gereken rutin işlerinizden olmalıdır. İster Stüdyo ortamında, ister dış mekân  çekimler olsun her alanda Ajansımız size yeter.

Atlamadan belirtelim, özel istekleriniz doğrultusunda mağazanızda veya fabrikanızda prodüksiyon ve ekip olarak çekim yapabilmek deyiz. Böylece ürün taşıma derdinizde ortadan kalkmış oluyor.

 

 

İstenilmesi Durumunda Fabrikanız Veya Mağazanızda Belirlenen Gün İçinde Çekim Ekibi Ve Prodüksiyonlar İle Gelinir Çekime Başlanır. En İyi Satışı, En İyi Vitrin Yapar ! İletişim; 0 5425093234.

Hemen iletişime Geç !

Bir cevap yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.