Antetli Kağıt

 

Antetli Kağıt

Başarılı bir iletişim ve reklam medyası olan antetli kağıtlar, şirketlerin kurumsal kimliklerini gösterdikleri, yazışmalarında ve iletişimlerinde kullandıkları basılı evraklara denilmektedir. Üzerinde firmanın amblem ve logosu, detaylı iletişim bilgileri bulunur. Antetli Kağıt ölçüleri; genel olarak piyasada kullanılan dosyalara ve zarflara, fotokopi, fax gibi ofis cihazlarına uyduğu için (21×29.7cm) A4’dür. 80 – 110 gram arası 1. hamur kağıtlara basılabildiği gibi, 110 gram fantazi kağıtlara da uygulanabilir. Tercih sizin…

Müşterinin talebine göre hologram, bölgesel parlaklık, özel kesim, gofre veya varak baskı kullanılabilse de rahat kullanım açısından genelde çok fazla desen çalışması olmaması gerekir. Tabii ki üstü dokulu ve desenli fantazi kağıtlara basılan antetli kağıtlar daha yüksek bir kurum kimliğinin işareti sayıldığından piyasada sıkça rağbet görürler. İstanbul Model Manken olarak; tamamen sizi yansıtan, müşterileriniz karşısında olumlu etki bırakan materyalleri sizin kontrolünüzde hazırlıyoruz ve beğeninize sunuyoruz. Siparişinizi hemen şimdi vererek imajınızı yeniliyebilirsiniz. Referanslarımız sayfamızdan ilgili detaylara bir göz atmanızı öneririz.

Resmi ve özel yazışmalarda olabildiğince tercih edilen antetli kağıtlar, şirket ifadesi ve kimliği açısından son derece mühimdir. Antetli kağıt, zarf, kartvizit ve dosyanızın bir bütünlük oluşturması firmalar için profesyonel bir duruş meydana getirir. Belirlenecek sade tasarımlar, kullanımda üzerinde paylaşılan bilgileri çok daha net okutabilir. Seçilen kağıtların gramajı, büyüklüğü sizlere kullanım kolaylığı sağlar. Yukarıda belirttiğimiz tüm bu basılı malzeme, firmanızın ne kadar profesyonel olduğunu karşı tarafa gösterir. Üzerinde hassasiyetle durulması gereken bir konudur.

Antetli kağıtlar her firma tarafından talepler doğrultusunda kendine özgü bir şekilde meydana getirilir. Bu yüzden kişiler istekleri ve firmalarının piyasadaki duruşunu esas alarak bir çalışma yaptırır. İstanbul Model Manken matbaa ve tasarım ekibi olarak bizler, kurumsal kimlik baskısında estetik ve kaliteli sonuçlarımızla daima yanınızdayız.

Rekabet ortamının kıyasıya yükseldiği alanlarda, kazanç ve başarı sağlamak farkındayız gün geçtikçe zorlaşıyor. Basılı evrakların tamamı piyasadaki imajınıza olumlu katkı sağlar, lütfen bu önemli detayı atlamayın! Her türlü reklam ve halkla ilişkiler planlarınız için sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Belirtilmiş Olduğumuz Ürünlerin Min. Siparişi 500 Adettir.

Bilmeniz Gerekenler

  • Üretim Süremiz 4 ( Dört ) İş Günüdür.
  • Fiyatlarımıza K.D.V. Dahil Değildir.
  • Hazır Gelen Çalışmalardan ve orta ölçekli Çalışmalardan İlave Olarak Tasarım Ücreti İstenmez.
  • Profesyonel Tasarımlar da ücret taleb edilmektedir.
  • Antetli Kağıt Tasarım Formatı, CDR. – Fh9 -11 – Illustrator – PDF
    için geçerlidir.
  • Antetli Kağıt Fiyat Listemiz Sayfamızda Mevcuttur. Sitemizde Olmayan Diğer Özellikleri ve Adetleri Bulunan Antetli Kağıtlar İçin Sipariş Geçilmelidir. İstenilen Özellikleri ve Adetleri Belirtmeniz Rica Olunur.

Antetli Kağıt

Sadece birkaç işlemden sonra, profesyonel deneyimimiz ile tanışın.

Müşteri Yetkilisi, 0542 509 32 34

Bizimle İletişime GeçinBir yanıt yazın