Afiş ve Poster

Afiş, en etkili reklam ve tanıtım yollarından birisidir. Verilmek istenen mesajları ileten büyük ve renkli baskı materyalleri olarak da kabaca tanımlanabilir. Ürün ve hizmetleri sıklıkla takip eden kitleye ulaşabilme adına önemli bir mecradır. Diğer tanıtım kanalları arasında sahip oldukları ebatlarla öne çıkarlar. Başarılı bir afiş tasarımında; ürün, hizmet ve firmanızın tercihen profesyonel ortamda hazırlanmış görselleri, öz bilgileri, vurucu sloganı, kampanya detayları gibi, satışa ve genel tanıtıma destek olacak bilgileri yer alabilir. Afiş ilk görüşte insanları kendisine çekecek albeniye sahip olmalıdır. Fark edilebilme bu tip tasarımlarda önemli bir kriter olduğu için kullanılan ifade, font seçimi, baskı materyali gibi faktörler dikkatle belirlenmelidir. İç mekan afişlerinde kağıt malzeme seçilirken, dış mekan afişlerinde dış ortama dayanıklı malzemeler kullanılır. Firmamız İstanbul Model Manken projelerinizin her türlü adımında profesyonel ekipleriyle sizlere destek olacak bilgi ve donanıma sahiptir.

Tiyatro, sinema, seminer gibi kültürel etkinlikleri tanıtan etkili medyalardan olan afiş ve posterlerde çoğalan talepleri “4 renk” ofset baskı tekniği ile en ekonomik bir biçimde karşılayabiliriz. Basılacak afişlerin sayısı az ise, dijital baskı yöntemi de seçilebilir. Burada ise 3 renk üzerinden ilerlenir. Selofon, lak ve varak baskı yine ofset tekniğinin artılarındandır, daha az kağıt firesi yaşanır.

115 ile 300 gram arası kuşe kağıtlar ise öne çıkar. Afiş veya poster oluşturulurken firmadan alınacak bilgiye göre farklı ebatlar tercih edilebilir. 35 x 50 cm, 50 x 70 cm ya da 70 x 100 cm boyutlar en fazla talep gören afiş türleridir. Bunun dışında uygulanacak alana göre farklı boyutlarda afiş baskısı da yapılabilmekte. Aynı şekilde uygulama yeri ve şekline göre çift taraflı afiş baskısı da mümkündür. Afiş tasarımı bağlı olduğunuz ajanslardan tamamen baskıya hazır gelebileceği gibi, firmamıza ulaşan taslakları uygun hale getirmek için grafik çözümlerini de müşterilerimiz için yapabilmekteyiz. İstanbul Model Manken ile çalışan tüm müşterilerimizin afiş ve posterlerini sorunsuz üretmektedir.

Belirtilmiş Olduğumuz Ürünlerin Min. Siparişi 1000 Adettir.

Bilmeniz Gerekenler

  • Afiş ve Poster Basımı üretim süremiz 3 ( üç ) iş günüdür.
  • Fiyatlarımıza K.D.V. Dahil Değildir.
  • Hazır Gelen Çalışmalardan ve orta ölçekli Çalışmalardan İlave Olarak Tasarım Ücreti İstenmez.
  • Profesyonel Tasarımlar da ücret taleb edilmektedir.
  • Afiş ve Poster tasarımları, CDR. – Fh9 -11 – Illustrator – PDF
    için geçerlidir.
  • Afiş ve Poster Fiyat Listemiz Sayfamızda Mevcuttur. Sitemizde Olmayan Diğer Özellikleri ve Adetleri Bulunan Afiş ve Posterler İçin Sipariş Geçilmelidir. İstenilen Özellikleri ve Adetleri Belirtmeniz Rica Olunur.

Karton Çanta

Sadece birkaç işlemden sonra, profesyonel deneyimimiz ile tanışın.

Müşteri Yetkilisi, 0542 509 32 34

Bizimle İletişime Geçin