Açılış Hostesi

Mağaza fuar ve kongre açılışı; ürün lansmanı, kokteyl ve benzeri tüm organizasyonlarınızda İstanbul Model Manken’in konusunda deneyimli host ve hostesleri; konuklarınızı karşılama ve uğurlama, ürün yahut hizmet tanıtımı, asistanlık gibi dikkat gerektiren hizmetlerde sizlere memnuniyetle yardımcı olmaktadır. Organizasyonlarımızı takip ederek aktivitelerimiz hakkında bilgi sahibi olabilir, tanıtım ve uygun fiyatlı kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Açılış hostesi talepleriniz için ajansımız İstanbul Model Manken ile çalışmayı düşünmelisiniz. Tüm davet ve organizasyonlarınızda, konuklarınızı ağırlamak ve bilgilendirmek için, Açılış hostesi arayışlarınız ajansımız tarafından başarıyla organize edilir. Alanlarında eğitim almış, konusunda ihtisaslı kadrosu ile, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere, Türkiye çapında hizmet imkânı sunuyoruz.

Açılış hostesi, firmanızın son kullanıcı karşısındaki yüzü olduğu için dikkatle seçilmesi gereken önemli ara elemanlardandır. Günümüzde daha çok öğrenciler tarafından talep gören bu moda meslek, firmalara olduğu kadar çalışanlarına da kazandırmaktadır. Dil bilmeleri, kişisel hijyenlerine özen gösterebilmeleri, stres altında çalışabilmeleri açılış hosteslerinde dikkat edilmesi gereken özelliklerdendir.

Sektöre yeni giren bir marka, kurum yahut halihazırda var olan bir firmanın ticari hayatını ve hizmetlerini düzenli olarak duyurabilmesi için belirli zamanlarda organizasyon toplantı ve sunum yapması şarttır. Açılış organizasyonlarda en sık aranan çalışan grubunu Açılış hostesi oluşturmaktadır.  Günlük yahut süreli düşünülen organizasyonlar planlanabilir. Bu kapsamda sektörünün en tecrübeli ve kalifiye ekibiyle çalışan İstanbul Model Manken, hizmetteki kalitesi ile sektöründe fark yaratmayı ilke edinmiştir. Sizleri de kongre, fuar, organizasyon, toplantı, etkinlik, tanıtım ve benzeri tüm çalışmalarda bu elit hizmeti alan firmalar arasında görmek isteriz.

Katalog Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

Nasıl yardım edebiliriz ?

Size en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için iletişime geçin.